En Moda Gelinlik Duvak Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Gelin duvaklarını son yıllarda gelinliklerde oldukça sık görmeye başladık. Başta ünlü isimler olmak üzere gelin duvaklarını hemen hemen bütün gelinlerde yaygın bir şekilde gördüğümüz kesin. Gelinliğin en göze çarpan bölümlerinden biri olan duvaklar, saflığın bir simgesi olarak gelin adaylarının zevkine göre kimi zaman kısa boylu olarak kimi zamanda uzun boylu olarak karşımıza çıkabiliyor. Duvak seçiminde en önemli noktalardan biri, seçeceğiniz saç modeliyle duvağınızın uyumlu olması. Gelin duvakları arasında son yıllarda en sık görülen modellerden ilki, patlak duvaklar olarakta bilinen rahibe duvakları.

Gelinlik-Duvak-Modelleri

Dekolteli, askılı, straplez gelinlik modeli başta olmak üzere, tesettürlü gelinliklerde de son derece uyumlu bir şekilde kullanılan rahibe duvaklarının en belirgin özelliği ise uzun bir duvak modeli olması. Bundan dolayı eğer siz de kat kat kabarık gelinlikleri ya da kabarık tüllerden oluşan bir gelinliği tercih etmişseniz, gelinliğinizin duvağını uzun tercih etmemelisiniz çünkü gelinliğinizin boyutlarından dolayı uzun duvağınız fark edilmeyebilir. Bu yıl moda olan duvak modelleri arasında yer alan modellerden biri de, şemsiye duvak modelleri.

www.gelinlikler-tr.com

Şemsiye duvak modellerinin oldukça gösterişli modeller olduklarını ve gelinliğinizin görünümünü bile gölgeleyeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca duvak kullanmaya karar veren gelin adayları bu yılın modasında yer alan ve gelinlikle birlikte oldukça şık bir görünme sahip olan fırfırlı duvak modellerini de tercih edebilirler.

2016-Gelin-Duvakları-Gelinlik-Duvak-Modelleri