Künye

  Eklenme Tarihi : 13 Aralık 2018 12:59
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

GelinAksesuar.Com olarak 2015 yılında kendini modaya ve gelinlik modelleriyle ilgili konulara adamış olan biri olarak kendi düğünümde yaşadığım tüm sıkıntıları ve hazırlık aşamasında öğrendiklerimi sizlere aktararak hem sizlerin bilgilenmesi sağlamak ve bu dönemde gelinlik modelleri, gelin aksesuarları, ayakkabı seçimi ve nişanlık modelleri gibi birçok konuda karar vermenize yardımcı olabilecek makaleler oluşturmaya karar vererek başlamıştır. Başlangıçta GelinAksesuar.com tam anlamıyla bir hobi sitesi olarak tarafımdan açılarak haftada 1 makale oluşturmama rağmen sonraki dönemlerde bu konuda daha fazla zaman ve çaba harcayarak sizlerin tam anlamıyla faydalanabileceği bir site oluşturmaya çalıştım.

GelinAksesuar.Com 2019 yılına girmemizle birlikte yayın hayatına en yeni gelinlik, moda, diyet ve sağlık alanındaki özgün ve güncel makaleleriyle devam etmektedir. Bu süreçte sizlerden gelen olumlu bildirimler sonucunda ev hanımlarını ve bayanları ilgilendiren birçok farklı alana da elimizden geldiğince ulaşarak yararlı olabilecek tüm konuları araştırarak sizler için makaleler oluşturmaya devam etmekteyiz. Özellikle ev hanımları ve evlenmek üzere olan gelin adaylarının gelinlik alımı, ayakkabı seçimi, nişanlık seçimi, düğün organizasyonuyla ilgili tüm etkin ve önemli bilgileri sizlere GelinAksesuar.com adresinde bulabilmenizi sağlamak istemekteyiz.

Gelin aksesuarları ve evlilik gibi önemli bir süreçte yaşayabileceğiniz ve araştırmak isteyeceğiniz tüm konuları sizler için GelinAksesuar.com adresinde sunmaya çalışıyoruz. Sizlerde 2015 senesinden bu yana bizlere yardımcı olabilecek tüm döküman ve bilgileri ulaştırabilir ve isteklerinizi iletişim bölümünden edineceğiniz iletişim bilgileri sayesinde kolaylıkla ulaşarak iletebilirsiniz. GelinAksesuar.com artık daha büyük bir ekiple sizlere hizmet vermekte en yeni gelinlik modelleri, gelin aksesuarları ve düğün organizasyonları konusunda bilgiler sunmaktadır.

Sosyal Ağda Paylaş :
İŞİNİZE YARAYACAK BENZER MAKALELER