İletişim

  Eklenme Tarihi : 13 Aralık 2018 13:08
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

2015 yılında yayın hayatına başlayan GelinAksesuar.Com yeni evlenecek olanlar için düğün öncesi veya nişan öncesi arayıpta bulmak isteyeceği tüm bilgi ve makaleleri sunmayı amaçlamaktadır. Gelin aksesularının yanı sıra gelinlik ve nişanlık modellerini sunarak sizlere en iyi kıyafetleri alabilme konusunda fikir sahibi olabilmenize yardımcı olabilecek makaleler sunarak herhangi bir ücret talep etmeden hizmet vermektedir. GelinAksesuar.Com olarak bizlere istek, şikayet ve önerileriniz için ulaşabileceğiniz mail adresimiz;

Mail: admin@gelinaksesuar.com

GelinAksesuar.Com olarak bizler sizlere sadece gelinlik modelleri ve evlenecek bayanlara düğün öncesi hazırlık amaçlı kurulmuş bir site olsakta birçok kadını ve ev hanımı ilgilendirebilecek moda, sağlık, diyet ve benzeri birçok kategoride de yardımcı olabilecek makaleler hazırlayarak bu konulardaki kategorilerimizde de sizlere özgün yazılar sunmaktayız.

GelinAksesuar.Com olarak sizlere sunduğumuz bilgilerden herhangi bir ücret talep etmemekle birlikte her türlü sıkıntınızda veya kafanıza takılan soru ve sorunlarda bizlerle e mail yoluyla iletişim kurmaktan çekinmeyin. GelinAksesuar.Com kurucusu olarak ekimizle bu yollarda geçtiğimiz ve evlilik sürecinde aynı stresi yaşadığımız için sizleri kolaylıkla anlayabilir ve bizler için değerli olan ziyaretçilerimize yardım etmekten çekinmeyeceğimizi bildirmek isteriz. Sizler için GelinAksesuar.Com olarak hazırladığımız makale ve bilgiler ışığında umuyoruz ki faydalanmaya ve yeni içeriklerimizle bizleri ziyaret etmeye devam edeceğinizi umuyoruz.

Sosyal Ağda Paylaş :
İŞİNİZE YARAYACAK BENZER MAKALELER