Prenses Gelinlik Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Gelin adaylarının uzun zamandır rüyalarını süsleyen gelinlik modelleri arasında prenses gelinlik modellerinin ayrı bir yeri var. Her sezon görmeye alıştığımız ve modası hiç geçmeyen prenses gelinlik modelleri, zarif tarzıyla ve duruşuyla gerçek bir prensese benzemeniz için birebir. Bel kısmından itibaren bollaşan prenses gelinliklerin üst kısmında ise birbirinden farklı binlerce model bulabiliyorsunuz. Askılı, straplez, uzun kollu, düşük omuzlu dantel işlemeli ve kabarık etekli gelinlik modelleri prenses gelinlik modelleri arasında en çok göze çarpanları diyebiliriz. Prenses gelinlik modellerinin en çok göze çarpan özelliği, etek kısmında kullanılan birbirinden güzel sade, dantelli, güpür detaylı kumaşları ve bu kumaşların üzerine değerli taşlar veya inciler kullanılarak yapılan birbirinden güzel işlemeler.

 2014-2015-Prenses-Model-Gelinlikler14

Prenses gelinlik modellerinin en önemli avantajlarından biri, fiziksel olarak fazla bulduğunuz basen bölgesini gizleyerek daha zarif ve daha ince göstermesi. Bundan dolayı siz de fazla kilolarınızı gizlemek isterseniz, prenses gelinlik modelleri arasından beğeneceğiniz bir gelinlikle düğününüzde bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

2309fe9158915559d970c516ae730fde prenses-gelinlik-modelleri-2

Bunun yanı sıra, prenses gelinlik modeliyle her boyda topuklu gelin ayakkabısı giyebilir ve böylece boyunuzun daha uzun görünmesini de sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel yüzlerce prenses gelinlik modelinden tarzınıza en çok uyan prenses gelinlik modelini seçtikten sonra yapmanız gerekense, gelin çiçeği, gelin saçı ve gelin ayakkabısıyla beraber, takacağınız aksesuarları da gelinliğinizle uyumlu seçerek düğününüzde kusursuz görünmek.

Prenses-Model-Gelinlik-2016 Kalın-Askılı-Prenses-Gelinlik-Modelleri-2017