Tarzınıza Uygun Gelinliği Nasıl Seçersiniz?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Gelin adayları için, seçecekleri gelinliğin kendi tarzını yansıtması oldukça önemli. Bu nedenle de, klasik gelinlik modellerinde aradığını bulamayan ve bu modellerin kendini yansıtmadığını düşünen gelin adayları, kendi tarzlarına uygun bir model belirleyebilirler.

 gelinlik_modelleri_2016-81

Kişiye uygun tarz gelinlik modelleri denilince akla ilk gelen model ise Minimalist gelinlik modelleri; yani abartılı olmayan olabildiğince sade ve zarif gelinlik tasarımları. Bu tarz bir gelinlik düşünenler, Vera Wang 2019 modeli gelinliklere bakabilirler.

yeni-trend-2016-Gelinlik-Modelleri 2016-kabarık-prenses-gelinlik-modelleri

Bununla beraber, şatafatlı, gösterişli bir gelinlikle düğününde ilgi odağı olmayı düşünen gelin adayları ise, maksimalist gelinlik modellerini denemeliler çünkü ilgi odağı olacak modeller, taşlı süslemeler ve şatafatlı bir görünüm için Maksimalist gelinlik modelleri harika bir seçim.

Pierre-Cardin-Gelinlik-Modelleri-2016-16 PRIMADONA_B

Nostaljiyi seven ve eski model gelinliklere bayılan gelin adayları ise, Vintage gelinlik modellerine bayılacaklar diyebiliriz. Gelin adaylarının kendi tarzlarını yansıtmak için bulabilecekleri en iyi gelinlik modellerinin Vintage gelinlikler olduğunu söylemek gerek.

kabarik-a-kesim-gelinlik-modeli-2016 2018-Prenses-Kabarık-Gelinlik-Modelleri

Bununla beraber, düğününüzde giyeceğiniz gelinliğin modelini önceden hayal etmişseniz ve yılın gelinlik modelleri modasına uymaktansa hayal ettiğiniz gelinlik modelini giymeyi düşünüyorsanız, klasik gelinlik modellerine bakabilirsiniz. Giymek istediğiniz gelinliğin modelini beğenmeniz kadar önemli olan bir diğer nokta da, bu gelinliğin size yakışıp yakışmadığı. Bu nedenle, kısa veya uzun boylu ya da zayıf ve kilolu olma gibi önemli noktalara da dikkat etmeniz gerçekten çok önemli.

61_d Gelinlik-Modelleri-2016-46

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -