Drapeli Gelinlik Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bu yılın yaz ayları geldiğinde pek çok gelin adayı en trend gelinlik modellerini incelemektedir. Bu sezonda drapeli ve balık formunda oluşturulmuş gelinlik tasarımları pek çok kadının tercihi haline geliyor. kalp yaka balık formundaki gelinliklerde eteklerde drapeler ve göğüs kısmından itibaren drapeli tasarımlar oluşturulmaktadır.

Farklı formlarda elde edilen drapeli tasarımlarla sezonun en şık ve en sade aynı zamanda en gösterişli ve iddialı gelini de siz olabilirsiniz. Hem balık formundaki gelinlikler hem de kabarık gelinlik modelleri için tercih edebileceğiniz drapeli gelinlik modelleri olduğundan daha şık ve zarif bir algı oluşturmanızı sağlıyor.

Özellikle bel kısımlarında ve göğüs kısımlarında elde edilen drapeli modeller sayesinde düz ve klasik tasarımlarda hareketlenmiş olacak. Aynı zamanda zarif bir şıklık ortaya çıkmış olacaktır. Uçuş uçuş etekleri ile pek çok modelde de yalnızca göğüs kısmında drapeler yer almaktadır. Sizler de sezona özgü tasarımları incelerken muhakkak drapeli gelinlik modelleri ile de karşılaşacaksınız.

Kabarık balık formundaki gelinliklerin dışında dar kesim ve elbise şeklinde tercih edilen gelinliklerde de üst kısımda ve omuz detaylarında drapeler oluşturulmaktadır. Zevkinize uygun pek çok modeli bulabileceğiniz gelinlik modellerinde şık ve zarif bir görünüm sağlayacak drapeli gelinlik modelleri tercihiniz olabilir. Drapeli gelinlik modelleri 2022 yılının en trend tasarımları arasında yer alıyor ve birçok kadın şık estetik görünüme sahip bu modelleri tercih ederek sezonu en trend gelini olmayı hedefliyor.