Gelin Topuzu Saç Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sizler için birbirinden harika gelin topuzu saç modellerini bir araya getirdik. Çoğu kuaförde, sıradan ve her yerde rastlanan saç modellerine rastlayacağınızı tahmin ettiğimizden, özellikle yurtdışında en çok tercih edilen saç modellerini burada topladık. Tabii bunları uygulayabilecek yeniliklere açık bir kuaför bulmak da sizlere düşüyor.

Düğün stresi bir yana, nasıl görüneceğiniz bir yana. Bütün gözlerin üzerinizde olacağı için, kusursuz bir dış görünüm her gelinin hakkı. Burada bir kaç tane tercih edebileceğiniz topuz saç modeli mevcut. Özellikle düşük topuzlar son dönemlerin en büyük trendi. Hadi hep beraber inceleyelim:

Dağınık Gelin Topuzu

Dalgalı maşalı saçlarınıza, hafif dağınık görünümlü, düşük bir topuz uygulayabilir, bir taç veya saç aksesuarı ile havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Gayet havalı ve aşırı abartıdan uzak bir görünüm değil mi?

Romantik Gelin Topuzu

Klasik gelin topuzu, özellikle gür saçlı hanımların tercih edebileceği, şık bir büyük topuz saç modeli.

Düz Gelin Topuzu

Nikah törenlerinde de tercih edilebilecek sadelikte, şık ve zarif bir yüksek topuz. Çarpıcı bir makyaj ve gösterişli aksesuarlarınızı ön plana çıkartabilecek şık bir gelin topuzu.

Gelin Saçı Balerin Topuzu

Düğününüzde sade ve şirin bir saç modeli arıyorsanız, bu yüksek balerin topuzu ile masum ve sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tarz saç modellerini tercih ediyorsanız, abartılı makyajdan kaçınmanızı öneririz.