Dantelli Gelinlik Modelleri İçin Öneriler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Çok sayıda gelin adayı tarafından tercih edilmekte olan, dantelli gelinlik modelleri yıllar geçmesine rağmen halen büyük bir rağbet ile tercih edilmektedir. Dantel işlemesinin bulunduğu hemen hemen her gelinliğin kendine has, ağır bir havası olur. Özellikle de bu dantel sırt dekolteli ise birçok bayanın vazgeçilmezi haline gelir.

Eğer tercihiniz dantelin tek kısmında olmasından yana ise; etek kısmından başlayarak belinize doğru yoğunlaşan dantel modelleri bu sene gelinlik modellerinde çok tutulduğu gibi muhteşem bir görüntü Eğer danteli etek kısmında düşünüp ve etek kısmınızın kabarık ya da daha farklı bir model olmasını düşünüyorsanız. Bunu dantel süslemeleri ile çok daha muhteşem bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede tüm dikkatler dantel işlemesinde toplanacaktır.

Dantelli gelinlik modellerinde özellikle dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise; tercih edeceğiniz yakadır. Dantelli gelinlik modellerinde büyük önem taşıyan yaka tercihiniz, eğer transparan gelinliklerinden yana ise transparan yakanın üzerinde yapılacak olan dantel işlemesi son derece şık bir görünüm sağlayacaktır. Bunun yanı sıra göğüs hizasından aşağıda yapılan işlemelerde sizler farklı bir hava katacaktır. Bunların yanında tercih edeceğiniz kol detayında da uzun kollu bir gelinlik tercih etmeyi düşünüyorsanız tercih edeceğiniz sade bir kol modeli tüm ihtişamınızı bozabilir. Ama tercih edeceğiniz kol detayında ki işlemeler gelinliğinizin işlemeler ile de uyum sağlar ise birçok kişiyi hayran bırakacak muhteşem bir görüntüye sahip olabilirsiniz.