Fark Oluşturacak Stil Önerileri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Her ne kadar çok kıyafeti olsa da bir bayanın daha çok “giyecek hiçbir şeyim” yok sözüyle meşhur olmuştur. Aslında bu bayan kendine göre haklı olsa da stilini ortaya koymanın fazla bir kıyafete gereksinime gerek olmadığını yazımızın devamında dile getireceğiz. Sizin için derlemiş olduğumuz stil önerilerinden birkaçı:

blogsevgiliKOMBİN2 sevgilikombinkombin3

Şunu unutmamalısınız ki tarz olmak birkaç ufak ayrıntıda gizlidir. Bunları keşfederek çok rahat siz de tarz olabilirsiniz. Bunun içinde çok fazla kıyafete gerek yok.

sevgili

Tokanızı takma şeklinizden tutunda, kemerinizi bağlama şeklinize kadar ve hatta çantanızı nasıl tuttuğunuz da dâhil olmak üzere bu küçük nüanslarla modaya daha uygun iç içe bir hale gelebilirsiniz. Bu ayrıntılar kombin yapmaktan daha önemlidir. Örneğin tişört kullanımında dikkat etmeniz gerekenler salaş tişört ve de gömlekleri giyerek oldukça tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

mavikombin

Yüksek bel pantolonlarınız ile bu gömlek ve tişörtleri çok rahat kombinlebilirsiniz. Bunun yanı sıra gömlek tercih eden bayanlar için de gömlek kollarını kıvırma noktasında öncelikle dirseğinize kadar olan kısmı kıvırınız ardından da kalın katı tekrardan kıvırarak daha ince bir hale getiriniz. Bu sayede çok hoş bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

bordo kombin

Pantolon noktasında da pantolon paçasını kıvırırken dikkat edilmesi gerekenler önce gömlekte de olduğu gibi önce kalın büyük bir parça kıvırın ardında da bunu tekrar kıvırarak son parçasını da halat gibi iç tarafa kıvırarak kıvırma işlemini sonlandırabilirsiniz.

siyahkombin