Sırt Çantası Takmanın 3 Stil Yolu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sırt çantaları eskiden günlük ya da okul kıyafetleri ile tercih edilirken, günümüzde bunun tam aksine modern deri ile yapılarak artık her türlü kıyafete uyum sağlayacak sırt çantaları bulabilmek mümkün. Durum böyle olunca da sırt çantasına olan rağbet daha da artmaktadır. Klasik tür denilebilecek sırt çantalarıyla bile çok güzel stiller oluşturabilirsiniz. Ama unutmamanız gerekir ki bir sırt çantası kullanmanın 3 yöntemi vardır.

Geleneksel olarak bilinen bu yöntemle taşınması gereken şeyler çantaya koyulur ve de taşınır. Geleneksel olarak tabir edilen de tam olarak budur. Sırt çantası 2 omuza takılarak taşınır. Bu şekilde çantaya koymuş olduğunuz eşyaların ağırlığını omuzlarınız eşit olarak paylaşmış olur. Bu sayede de çok rahat iki elinizi kullanabilme rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Klasik ya da şık bir kıyafetinizle birlikte tek omzunuza sırt çantanızı takarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ağırlık olarak en kalın kayışı seçerek tek omuzda çanta taşınır. Eğer çantanızın yükü ağır ise, tek omuza yüklenerek bu şekilde çanta taşınması uzmanlar tarafından önerilmez. Ama çantanın yükü hafif ve çanta da ağırlık yapacak pek eşyanız yoksa bu şekilde sırt çantanızı tek omuza takarak kullanabilirsiniz. Bu oldukça şık ve de kişi içinde rahat bir tarzdır.

Bir diğer ve son olarak çanta taşıma stili olarak da, sırt çantanızı vücut etrafında taşıyabilirsiniz. Tabi bunun için sırt çantanızı hissetmeyecek kadar da hafif olmasına özen gösteriniz.

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -