Yaz Takı Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Takılar bayanların güzelliklerini taçlandıran ve kıyafetlerini destekleyerek daha güzel gösteren unsurlardır. Bayanların çoğu da takı kullanmayı sever. Farklı küpeler, kolyeler, yüzükler, bilezikler, bileklikler, hal hallar, hızmalar hepsi bu sene de 2019 yaz takı modelleri birbirinden güzel modelleriyle çıkıyor karşımıza. Örneğin bu sezonun takı trendleri arasında en çok X large takı ve küpe modelleri dikkati çekmekte. Omuzlara kadar kulaklardan sarkan sarkıtlı, sallantılı küpe modelleri, kocaman halkalar, boyunu takip eden iri su taşları, birbirine geçmeli geometrik metal küpeler, dev sawarovsky taşlı omuzlara düşen küpeler, mega boylarda inciler damla inciler bu sezon kulakları süsleyecek.

Kolye modellerinden tribal kolye modelleri etnik desen ve çizgilerle dikkati çekerken, üzerlerinde taşıdıkları rengarenk toprak renkleriyle bronzlaşmış bayanların boyunlarını muhteşem bir şekilde süsleyecek.

Yine geometrik şekilli takılar iri geometrik şekillerden oluşturulmuş küpeler, kolyeler bayanlar tarafından çok tutulacak gibi görünüyor. Kocaman sawarovskyli küpeler ise gece gündüz takılabilecek. Farklı olarak iri mega inciler, renklendirilmiş mavi ve pembe inciler de boyunları süsleyecek. Sene trendlerinden başka bir trendse sene modası olan kalın rengarenk kemik bilezikler olacak. Yine eklem yüzükleri, hızmalarsa bu sene de takılar arasında boy göstermekte. Birbirinden neşeli ve havalı halhallarda sayfiye yerlerinde ayak bileklerinizi çevreleyecek Bu sene en farklı aksesuarlar arasında yer alan objeyse, bayanların başlarına takacakları kraliçe taçları olacak.