Hardal Sarısı Bu Yıl Kombinlerde Moda Olacak

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hardal sarısı rengine baktığımız zaman ne açık bir renk ne de koyu bir renktir. Her bayanın rahatlıkla kullanabileceği ara bir renktir. Renkleri aylara bölecek olsalardı eminim hardal sarısı sonbaharın rengi olurdu. Sonbaharda kuruyan ve dökülen yapraklarla yemyeşil olan doğanın yavaş yavaş sarıya dönüşüne şahit oluruz. Bu da yeni bir sezonun ve rengin habercisidir.

Sonbahar ve kış aylarında kombinleyebileceğiniz müthiş bir renk hardal sarısı. Daha açık tonları ise ilkbahar ve yazın müjdeleyecisi gibidir adeta.

Her sezona damgasını vuruyor adeta. Stilinize canlılık katan bu rengin açıktan koyuya her tonunu kullanabilirsiniz. Yaz aylarında uçuş uçuş elbiseler ve tişörtlerle birleşen sarı, kışın ise kazak ve kabanlara renk ve hava katıyor.

Hardal sarısı hangi renklerle kombinlenir?

Hardalı en kolay kombinleyeceğiniz renk siyahtır. Hemen hemen herkesin dolabında siyah kıyafetler vardır zaten bu yüzden kombin yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Özellikle sade ve şık olmayı sevenler kadınlar için doğru tercih olacaktır.

Hardal tonlarını kombinleyebileceğiniz diğer bir renk ise kot rengidir. Bu yüzden mavi koyu bir renk kotunuzun üzerine hardal bir kazağı rahatlıkla giyebilirsiniz. Tabi hardalın ikizi, tarçın ve taba tonlarını da atlamamak gerek. Bu hayatta hardal rengine en yakışacak tonlar onlar olsa gerek. Hardal bir tişört veya kazak ne giyerseniz giyin altına tarçın rengi etek veya pantolon giyerek muhteşem gözükebilirsiniz.

Hardalı illa bir renk ile de kombinlemek zorunda değilsiniz. Hardal başlı başına çok güzel bir renktir zaten. Bu yüzden o renkte bir elbiseyi tek başına giyebilirsiniz. Tabii renk vermek istiyorsanız da belinize bir taba veya kahve tonlarında bir kemer takarsanız da ayrı bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca bilinmeyen renkler ile ilgili yazımıza da bakmanızı öneririz.

Bi diğer seçenek ise tonsür ton olabilir. Koyu tonundan açık tonuna tüm tonları kullanarak ahenk oluşturabilirsiniz. Tamamen tarzınız ve zevkinize kalmış bir şey. Eğer renkli bir kişiliğe sahipseniz canlı renkler de kullanabilirsiniz. İllaki hardal, tarçın ve kahve tonları ile kombin yapmak zorun da değilsiniz. Burada önemli olan yaratıcılıktır, tabi uyumu bozmadan yapmaya dikkat edin.

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -