Ev Partisi İçin Stil Önerileri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Mutlu anlar sevdiklerimiz ile paylaşıldıkça güzeldir. Doğum günleri, yılbaşı, nişan, kına, nikah törenleri gibi uzayıp giden özel günler mutlaka kutlamayı hakkeder. Büyük bir organizasyon ile kutlanabilecekleri gibi ev ortamında verilen davetler, partiler bazen daha samimi, keyifli ve rahat hissettirir. Süre gelen pandemi ise artık yapılacak kutlamaların daha minimal organizasyonlara dönüşmesine hatta ev partilerinin daha çok gündeme gelmesine sebep olmuştur. Evlerimiz, yakın çevremizin olduğu kendimizi daha güvende hissettiğimiz ortamdır. Ev de yapılacak partiye hazırlık süreci de ayrıca keyiflidir. İster bir organizasyon şirketi ile anlaşın her şeyi onlar sizin için hazırlasın ister dekorasyondan tüm ikramlara kadar tüm hazırlıkları sevdiklerinizle birlikte siz yapın; hem çok eğlenceli hem de bütçe olarak daha uygun olacaktır. Ama bu hazırlıklar ile birlikte senin de ne giyeceğine, aksesuarlarına hatta ayakkabına kadar her şeyi düşünmen lazım. Peki o zaman ‘ev patisinde ne giyilir, ev partisine nasıl hazırlanılır?’ Tüm bu sorulara cevap bulmaya hazırsan, o zaman parti başlasın!

Ev Partisi İçin Stil Önerileri: Ne Giyilir? Nasıl Hazırlanılır?

Unutulmayacak bir ev partisine hazırlık sürecinde en önemli etken, partinin konseptidir. Kıyafet seçiminden evin süslenmesine, ikramlardan davetli listesine kadar tüm hazırlıklar partinin konseptine göre yapılmalıdır. Doğum günü ya da yılbaşı partileri ve ev de yapılacak söz, nişan kutlamaları her açıdan birbirinden farklıdır. Ev partisi kıyafetleri de konsepte göre farklılık gösterirken elbise seçiminiz ev sahibi ya da davetli oluşunuza göre de farklılık gösterebilir. Doğum günü kızı ya da nişanlanan kişi sizseniz misafirlerden biraz daha gösterişli giyinmeniz gerekebilir. Hadi o zaman konsepte göre ev partisi elbiseleri için hazırladığımız önerilerimize birlikte bakalım.

Evde Yılbaşı Partisi İçin Elbise Önerileri

Yeni yıla sayılı günler kala hepimiz bir heyecan sarar. Yeni başlangıçlar, yeni umutlar demektir yeni yıl. Yeni yıla nasıl girersen tüm yılın öyle geçeceğine inanılır. O zaman yeni yıla ışıldayarak girmek güzel olmaz mı? Yılbaşına nerede giriyor olursanız olun biraz da olsa ışıltıdan vazgeçmeyin deriz. Ev de kutlanan yılbaşı partileri içinde önerimiz bu yönde olacak. Yılbaşının vazgeçilmez rengi olan kırmızı elbiseler ilk tercihiniz olabilir. Eğer sade bir elbise tercih ettiyseniz aksesuar kombinlerinizi daha ışıltılı küpe, kolye ve bileziklerden yana yapabilirisiniz. Siyah mini elbiselerde yılbaşı akşamları için ideal seçimler arasında. Payet kumaştan tasarlanmış kısa altın rengi elbiseniz ile yeni yıla ışıl ışıl girebilirsiniz. Yılbaşı kutlamaları için ev partisi elbiseleri arasında saten elbiselerinde güzel bir alternatif olduğunu unutmayın. Saten kumaş parlak doku ile size istediğiniz ışıltıyı verecektir.

Evde Kutlamada Giyilebilecek Yeşil Askılı Sade Abiye Elbise

Hangi yaşta olursak olalım doğum günleri çok özeldir. Bir yaş daha yaşlansak da yeni yaşımızın bize güzellikler getirmesini isteriz. Aynı yeni yılda olduğu gibi yeni yaşımıza canlı, neşe dolu girmek için belki de daha parlak daha açık renkler seçmek güzel olmaz mı sence de? Ev de kutlanacak doğum günü partileri için ev abiyesi seçeneklerinin başında bizce parlak pembe elbiseler hatta beyaz bir başlangıcın simgesi olabilecek beyaz elbiseler gelebilir. Doğum günü kutlamaları için siyah renk elbise düşünüyorsan elbiseni biraz ışıltılı seçebilirsin.