Lacivert Etek Kıyafet ve Kombinleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Lacivert Mavi Uyumu

Laciverte uyan renkler arasında olan mavi lacivert ile sıklıkla kombin edilmektedir. Lacivert mavi uyumu ile yapılmış etek kombinlerini her türlü ortamda ve tarzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lacivert etek, mavi gömlek, lacivert fular ve mavi ayakkabı kullanarak şık lacivert etek kombini yapabilirsiniz.

Lacivert Lila Uyumu

Lacivertin koyu ve ağır tonunu lilanın yumuşak tonu ile soft hale getirerek şık kombinler yapabilirsiniz. Lacivert tesettür etek kombini yapıyorsanız lila tunik veya lila gömlek üstüne lacivert şal kullanarak şık olabilirsiniz. Lacivert etek, lila gömlek, ten rengi ayakkabı ve çanta ile zarafetinizi sergileyebilirsiniz.

Lacivert Yeşil Uyumu

Lacivert yeşil uyumu ile yapılan etek kombinleri gerek günlük etek kombinleri, gerekse özel gün ve gece etek kombinleri için kullanılabilir. Lacivert etek üstüne yeşil kullandığınız zaman lacivert etek altına ayakkabı olarak siyah, beyaz veya lacivert seçebilirsiniz.

Lacivert Etek Üstüne Ne Giyilir?

Siyah renkten sonra en çok kullanılan kombin rengi olan lacivert etek üstüne gömlek, kazak, bluz, tişört, sweatshirt, badi,crop top bluz kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz üst kıyafetler etek modeli ve tarzınız ile uyumlu olmalıdır.

Lacivert etek üstüne giyeceğiniz üst parçaları desenli veya desensiz olabilir. Seçeceğiniz desenli üstler mutlaka lacivertle uyumlu renkler çerçevesinde olmalıdır.

Lacivert etek kombinleri ile ilgili derlediğimiz görselleri inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.