Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Renkli Desenli Abiye Elbise Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Abiye elbise giymek ve seçmek biz kadınlar için gerçekten önemlidir. Katılacağımız davet ya da ev sahipliğini yaptığımız bir organizasyonda şıklığımız ile göz kamaştırmak ve elbisemizin içinde mükemmel gözükmek isteriz. Davetten günler belki aylar öncesinden araştırmalara ve denemelere başlarız. Seçimlerimizde o sezonun trendleri ve moda akımları da etkili olabildiği gibi bizce en önemlisi vücut tipinize ve davetin konseptine göre bir tercih yapmamız en doğrusu olacaktır.

Peki katılacağınız davet, belki de kendi nişanınız ya da sözünüz bu güzel ve sıcak yaz günlerine denk geliyorsa sizlere abiye elbise konusunda bazı alternatifler önermek istiyoruz. Son dönemlerde ilhamını doğadan alan koleksiyonlar ön planda. Farklı desen ve motiflere sahip kumaşlar ile tasarlanmış bir birinden güzel renkli, desenli elbiseler albenili duruşları ile beğenimizi kazanıyor. Hadi gelin bu birbirinden güzel desenli abiye elbise modellerine birlikte göz atalım.

Çiçek Desenli Abiye Elbiseler

Çiçek desenli elbise ya da çiçek desenli abiye son dönemlerde en çok tercih edilen desenlerden biri. İçimiz açan farklı çiçek desenleri ve renkleri gece kıyafetlerine çok yakışmakta. Özellikle ilkbahar yaz aylarında açık havada düzenlen davetlere çok yakışan çiçekli abiye elbise senin de tercihin olabilir. Uçuş uçuş şifon kumaştan tasarlanmış çiçek desenli abiye elbise ile ister bir kır düğününe katıl istersen sahil kenarın da düzenlenen romantik bir davete. Konsept ile çok uyumlu ve şık bir tercih olacaktır. Siyah ve beyaz gibi zıt renklerin bir arada kullanıldığı çiçek desenleri elbiselere sofistike bir hava katarken baharı ve doğayı yansıtan pembeler, sarılar, maviler ve özellikle pastel tonlar romantik bir duruş sergilemekte.

Leoparlı Abiye Elbiseler

Modanın vazgeçemediği desenlerden biride hiç şüphesiz leopar deseni. Biraz vahşi ama bir o kadar çekici duruşa sahip leopar desenli elbise ile davetin şık hanımlarından biri olabilirsin. Feminenliği güçlendiren bir etkiye sahip leopar abiye elbise farklı kumaşlardan tasarlanabilir. Mevsimlere göre farklılık gösteren kumaş seçimi kış aylarında kadife, tafta tercih edilirken yaz ve bahar aylarında daha dökümlü, hafif kumaşlar tercih edilmekte. Şifon ve ince saten kumaşlar kullanılarak tasarlanmış leopar desenli abiye elbise yaz davetlerinde etkileyici gücü ile sizi bir adım öne taşıyabilir. İddialı bir desen olduğu için kombinlerinizi daha sade aksesuarlar ile yapmanızı tavsiye ederiz. Leopar abiye, ince bantlı bir ayakkabı, minimal boyuttaki takılar ve doğal tonlardaki abartısız bir makyajla kesinlikle uyum içerisinde olacaktır.