Gül Kokulu Doğal Deodarant Yapımı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Güzel kokmak isteyen ve piyasada bulunan zararlı kimyasallar içermekte olan parfüm ve deodarantları kullanmak istemeyenler için kendi doğal deodarantını yapma fırsatını sunmaktayız. Aynı zamanda doğal deodarantın gül kokulu muhteşem bir karışıma sahip olduğunu ve vazgeçilmez yeni kokunuzun bu olacağına inanıyoruz. Sözü çok fazla uzatmadan hemen sizler için hazırlayacağımız doğal gül kokulu deodarant yapımına geçelim. Öncelikle gül kokulu deodarant için malzemelerimizi temin edin ardından hemen ayrıntılı yapılış bölümünden deodarantınızı yapmaya başlayın.

Gül Kokan Deodorant için Malzemeler

  • 2 damla gül yağı,
  • 5 damla ıtır yağı,
  • 2 çorba kaşığı beyaz kil

Gül kokan deodorant yapımı için öncelikle sizlere hazırlamanızı belirttiğimiz malzemeleri temin edin. Ardından cam bir kase alarak içerisine tüm bu malzemeleri yavaşça dökün. Güzelce karıştırın ve birbiriyle güzel bir karışım haline gelince temiz şişe dökün. Birkaç TL ye temin edebileceğiniz spreyli şişeleri kullanırsanız deodarant olarak kullanırken kolaylık sağlamış olursunuz.

En basit şekliyle gül kokan deodorantımızı hazırladık. Ancak sıra GelinAksesuarli doğal deodorantta. Gül suyu, maden suyu ve karanfil yağını temin edin. Birkaç damla GelinAksesuar yağı ile karıştırarak sprayli şişeye dökün. Aktarlardan oldukça uygun fiyatlarda temin edebileceğiniz bu malzemelerle kendi deodorantınızı kendini hazırlayabilirsiniz. Böylelikle piyasada bulunan zararlı deodorantlardan vücudunuzu koruyarak doğal ürünlere yönelmiş olursunuz.