Lacivert Kombinleme Kıyafetleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Lacivert Renk Kombini-Lacivert Beyaz Uyumu

Beyaz, hemen hemen bütün renklerin kombinidir şeklinde bir yorum yapmak çok abes bir kavram olmayacaktır. Ancak beyazın bir kıyafet üzerinde tamamen patlamasını istiyorsanız, siyah, lacivert, kırmızı, bordo gibi koyu renkler üzerinde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Lacivert hangi renkle kombinlenir sorusuna ikinci renk seçeneğimizi bu yüzden beyazdan yana kullanmak istedik.

Kremle uyumlu renkler

Lacivert Sarı Uyumu

Lacivert Hangi renkle kombinlenir sorusuna bir alternatif renk seçeneği de sarıdır diyebiliriz. Çünkü bu renk lacivert rengin aynı beyaz gibi zıt rengini oluşturur.

Lacivert ve sarı uyumu genel olarak spor giyim tarzı içerisinde dikkat çeken renk karışımları arasında yer almaktadır. Nadiren de olsa iş dünyasında kullanılabilmektedir.

Tüyo : Bu rengi kombinlemeden önce dikkat edilmesi gereken husus lacivertin etek veya pantolon gibi ögelerde, sarının ise çanta, fular gibi aksesuar aksesuar veya bluz gibi üst ögelerde kullanılmasını tavsiye ederiz.

Lacivert İle Uyumlu Renkler Giyim ve Uyumlu Aksesuarlar

Lacivert neyle kombinlenir sorusunun cevabı olan beyaz ile kombin örneği püf noktası; Beyaz ve bej gibi açık renk üst kıyafetleri lacivert alt kıyafetlerle sade kombinler yapabilirsiniz. Bu kombini lacivert kemer ve lacivert fular ile detaylandırabilirsiniz.

Lacivert beyaz çizgilerden oluşan şık bir elbise ile beyaz ceket ve ayakkabı kullanarak kıskanılacak bir şıklık yakalayabilirsiniz. Bu kombinde çanta ve kemer renginizin sarı, ayakkabı renginizin de lacivert olması gerekmektedir.

Lacivert siyahtan sonra en çok kullanılan renktir. Lacivert ile uyumlu renk yelpazesini birlikte incelemeye başlayalım.

Lacivert kombin yaparken uyum yakalayabileceğiniz renkler arasında ilk sırada camel renkler gelmektedir. Camel renkli üstlerin altına lacivert renkli pantolon ve etek kullanılabilir. Camel rengi ile lacivert kombininde kullanacağınız ayakkabı ise tahta tabanlı olmalıdır.