Kahverenginin Tüm Tonlarında Abiye Şıklığı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sizce de doğayı yansıtan renklerden biride kahve rengi ve tonları değil mi!! Özelliklede son baharın, kurumuş yaprakların, dalların ve doğaya can veren toprak ananın rengidir kahve rengi ve tonları. Peki sizde bej ve kahve renginin her tonuna aşık olanlardan mısınız! Evinizin dekorundan, günlük kıyafetlerinize hatta abiye elbise tercihlerinizde bile aklınıza ilk gelen renk kahve ve tonları olabilir. Kahve rengi elbise yaz yada kış farketmeden farklı kombinler ile günlük hayatınıza dahil olabileceği gibi kahve rengi abiye ister düğün ister nişan töreni yada diğer kutlamalar ve özel günlerde tercihiniz olabilir. Asil ve şık duruşu ile özellikle vizon rengi abiye yada bronz renk abiye davetlere ev sahipliği yapan annelere önerimiz olabilir. Birbirinden farklı tonları ile davetlere şıklık katan uzun yada kısa farklı kumaşlardan tasarlanmış kahve abiye elbise ve diğer kahve renginin diğer tonlarındaki abiyelere gelin birlikte göz atalım. Açık kahve elbise modelleri ile başlamaya ne dersin!

Şampanya Rengi Payetli Askılı Yırtmaçlı Uzun Elbise

Güvende hissetmenin, korumacılığın ve zenginliğin rengi olarak adlandırılır kahve rengi. Farklı tonlarından biriside açık kahve rengidir. Açık kahve rengi elbise her yaşta biz bayanların tercihi olabilir. Açık kahve abiye davetli olarak katıldığınız kutlamalara çok yakışacaktır. Işıltılı kumaştan tasarlanmış açık kahve abiye elbise ile asil bir duruş sergileyebilirsiniz. Modern çizgilere sahip açık kahve elbise düğünlerde gelin yada damadın kız kardeşleri için güzel bir alternatif olacaktır.

Kahverengi Payetli Ve Tüllü Uzun Abiye Modeli

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır lafı gibi sizde koyu kahve elbise ile hatıralarda yer edebilirsiniz. Asil ve ağır duruşu ile özellikle davetlere katılan annelerin en çok tercih ettiği renklerden biridir. Eğer davete ev sahipliği yapıyorsanız ışıltılı kumaşlardan tasarlanmış , uzun koyu kahve abiye tam size göre olacaktır. Koyu kahve abiye elbise daha çok kışın tercih edilse de aslında yaz aylarında bronz teninizde çok güzel duracaktır.

LEOPAR DESENLİ ABİYE ELBİSE MODELLERİ

Moda tarihine bakılınca modacılar ve tasarımcılar hayvanların muhteşem görünüşlerinden esinlenmişlerdir. Leopar deseni ise vahşi çekiciliği ile en baş sırada yer almaktadır. O yüzdendir ki leopar desenli elbise modelleri moda tarihinde sıkça popüler olmaktadır. Leopar elbise günlük hayatımızda yer aldığı kadar abiyelere de faklı bir hava katmaktadır. Leopar abiye elbise seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken çok abartılı bir tasarım olmamasıdır. İdealı bir desen olduğu için daha sade tasarımlara çok yakışacaktır. Özellikle şifon kumaştan tasarlanmış leopar desenli abiye elbise yaz davetlerine çok uygun olacaktır.

Leopar Desen V Yaka Askılı Şifon Uzun Elbise

Doğada hatta yaşantımız içinde sıkça karşılaştığımız renklerdendir kahve rengi ve tonları. Keyifle içtiğimiz kahvenin rengidir. Biraz süt eklenince en pastel rengini alır. Sütlü kahve yada tüm dünyada ortak ismi olan cappucino rengi moda dünyasına da ilham kaynağı olmuştur. Bu yüzdendir ki sütlü kahve elbise yada cappucino abiye bazılarımızın en sevdiğidir. İşlemeler ile zenginleştirilmiş tül kumaştan tasarlanmış sütlü kahve abiye elbise ile davetlerde zarif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Tek omuz yada pelerin detaylı tasarımlar cappucino rengi abiye elbise modellerine çok yakışacaktır.

Sütlü kahve rengi, moda dünyasına da ilham kaynağı olmuştur. Bu yüzden, sütlü kahve elbise bazı kadınların en sevdiği renktir ve dolaplarında olmazsa olmaz parçasıdır. Hem şık hem de sade bir hava veren, sütlü kahve abiyeleri düğün ve nişan için tercih edebilirsiniz. Pastel rengin sadeliği üzerinde işlemeler ile zenginleştirilmiş tül kumaştan tasarlanmış sütlü kahve abiye elbise ile davetlerde de zarif bir şıklık yakalayabilirsiniz.