Dizüstü Çorap Modası

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Daha çok gündeme gelmeye başlayan diz üstü çoraplar, artan soğuklarda ısınmak için de tercih edilme sebebi oldular. Yazımızın devamında sizler için diz üstü çorap nasıl giyilir? Nasıl kombin yapılır? Konularına değineceğiz. Kolej modası olarak karşımıza çıkan bu modeller pek çok kişiyi etkisi altına almış bulunmaktadır.

2010-yaz-modası21 kneehighsocksstreetstyle

Diz üstü çoraplar sayesinde mini etek giydiğiniz zamanlar da yardımınıza koşup sizi sıcak tutacak harika bir kombin olabilir. Diz üstü çoraplarla daha çok siyah, soft, gri ve kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bu çorapları kombinleyeceğiniz ayakkabılarda son derece önem taşımaktadır. Diz üstü çoraplarla en uygun kombin olarak kısa botlardır diyebiliriz. Bununla birlikte son zamanlarda daha çok gündemde olan Oxford ayakkabı ve spor ayakkabılarda tercih edilebilir.

diz-üstü-çorap-modası katalog-diz-ustu-etek-eksi-gunun-kombini

Diz düştü çorapları kombinleyebileceğiniz en rahat şekil şüphesiz ki mini etekle olandır. Bununla birlikte salaş kazaklar, mini şortlar, mini elbiseler ve hırkalar ile de çok rahat kullanılabilirler. Size tavsiyemiz eğer üzerinizdeki renkleri ön plana çıkarmak istiyorsanız diz üstü çorabınızı mutlaka siyah seçmeniz olacaktır.

kadın-modası-dizüstü-çorap guzel-klos-kisa-etekler-stiller

Bacak boyunuz kısa ise ve bunun yanında diz üstü çorap modasına da ayak uydurup kullanmak istiyorsanız size tavsiyemiz diz üstü çorabınızla giymeyi düşündüğünüz eteğiniz ya da şortunuzu yüksek bel tercih etmelisiniz. Bu sayede size avantaj olarak vücudunuzun alt bölümünün olduğundan daha da uzun görünmesini sağlayacaktır.

images images (1)