Elma Vücut Tipine Sahip Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Her insan farklı vücut tipine sahiptir. Kimi çok zayıf olmasından yakınırken kimi de fazla kilolarından yakınır. Aslını sorarsanız çok az kişi kendi vücut tipinden memnundur. Fakat şu da bir gerçektir ki rahatsız olduğunuz bir vücut kusurunuzu kendiniz çok rahat kamufle edebilirsiniz. Yazımızın devamında elma vücut tipi olarak halk arasında yaygın olarak bilinen vücut tipine göre uygun giyim şekline değineceğiz. Elma tipine sahip kadınlar, karın, göğüs ve kalçalarından dolgun olup bunun dışında kolları ve bacakları daha incedir. Evet, bu vücut tipine sahip iseniz yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Ekran-Resmi-2013-12-10-11.52.26

Eğer elma tipi vücudunuz varsa size öncelikle tavsiyemiz gevşek kumaşlı kıyafetleri tercih etmeniz olacaktır.

Giyeceğiniz kıyafetlerin karın bölgenizi dikkatleri üzerine toplayacak şekilde olmamasına özen göstermelisiniz.

Elma-Tipi

Dikkatleri karın bölgenizden çekebilmek için, dikkatleri üzerine çekecek bir kolye seçebilirsiniz. Ya da bunun yerine salaş bir boyun şalı olabilir. Bu sayede dikkatlerin karın bölgenizde toplanmamasını sağlamış olacaksınız.

IMG_3699

Bacaklarınız vücudunuza nazaran daha ince olduğundan dolayı, dikkatleri bacaklarınıza çekmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. Bunu mini etek giyerek yapabilirsiniz.

Eğer karın bölgeniz çok çıkıksa giyeceğiniz eteklerin bel üstü olmasına gayret etmelisiniz. Bu şekilde karın bölgenizde ki fazlalıkları gizlemiş olacaksınız.

Etek-Seçimi

Bunun yanı sıra üzerinize de rahat ve hafif bir gömlek giyerek çok şık bir görünümü çok rahat yakalayabilirsiniz.

dre460