Kış Modasında Uzun Hırka

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Kendisini 1970’lerde gösteren bu uzun hırkalar 2016 kış sezonunda da karşımıza çıkmaktadır. En az mont ve kaban kadar tercih edilmektedir. Kesinlikle kış modasına ayrı bir hava katacak olan bu uzun hırkalar dolabınızın en başköşesinde bulunacaktır.

oversize-hırka-uzun-hırka_miniuzun-hırkalar_mini

En sıradan gün olarak sayabileceğiniz günlerde bile bu uzun hırkalar sayesinde tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tayt, etek, pantolon, elbiseleriniz ile çok rahat ve kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Özellikle de taytlar ve dar paça pantolonlarınız ile uzun hırka uyumunu mutlaka denemelisiniz.

2015-salas-hirka-modelleri3 Oversize-Hirka-Modelleri-1

Bunun yanı sıra boyu hırkanızdan daha kısa olan elbiseleriniz ve kısa botlarınızla birlikte uzun hırkanızı deneyebilirsiniz. Ya da topuklu botlar ile tercihinize bağlı. Bununla birlikte uzun hırkalarınız ile kullanabileceğiniz bir diğer aksesuar ise deri kemerler olacaktır. Bu şekilde belinizi daha çok ortaya çıkarmış olacaksınız. Bu da size feminen bir görüntü oluşturacaktır. Ya da bohem tarzını yansıtan şapkaları da deneyebilirsiniz.

kadın-uzun-hırka_mini uzun-hirka-modeli

kadın-hırkaları_mini

Unutmamanız gereken hususlar arasında şunları sıralayabiliriz ki: deri taytlar, dar kesimli pantolon ve dar paça pantolonlar ile uzun hırkaların oluşturacağı muhteşem bir uyumun olduğudur. Bu sebepten hiç düşünmeden bu kıyafetleriniz ile uzun hırkalarınızı gönül rahatlığı ile kombinleyebilirsiniz. Aklınıza yeni bir hırka alacağım fakat hangi renk alsam diye kararsızım gibi sorular geliyor ise; size sezonun favori renkleri olan, pudra, gri, lacivert tonlarını almanızı önerebiliriz.

Kış-Uzun-Hırka-Modelleri-2016-11 uzun-hirka-modelleri-1