En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hızla değişen modaya uyum sağlayan önemli kostümlerden biri de, gelinlikler olduğundan dolayı, her sene katıldığımız eş-dost, akraba ya da arkadaşlarımızın düğünlerinde öne çıkan bir gelinlik modeliyle karşılaşıyoruz. Birbirinden güzel gelinlik modellerinin yer aldığı gelinlik modasında bu yıl ise tek parça olarak tasarlanmış gelinliklerin hâkim olduğunu söylemek gerek.

Düğünlerde en çok göze çarpan detayın gelinlik olmasından dolayı, en güzel gelinliği seçmeye çalışmak bütün gelinler açısından oldukça önemli. Bu nedenle eğer siz de bu yıl içerisinde evlenmeyi planlıyorsanız, zevkinize en iyi şekilde hitap eden A kesim, kabarık, balık model, askılı, dar, işlemeli, taşlı, kısa ya da straplez gibi tek parçadan oluşan sade ya da gösterişli pek çok gelinlik modeli arasından birini seçerek istediğiniz harika görünüme kavuşabilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra, bu yıl içerisinde moda olacak tesettür gelinlik modellerine de şöyle bir göz gezdirip fikir sahibi olmakta yarar var.

2018-2019 yılı tesettür gelinlik modasında en göze çarpan modellerinse  gösterişli ve iddialı modeller olduğunu söylemek gerek. Örneğin, birbirinden güzel taşlar, tüller ve fiyonkların kullanıldığı kabarık etekli tesettür gelinlik modelleri tesettürlü bayanların gözdesi durumunda. Ayrıca bu yıl içerisinde moda olan tesettür gelinliklerde yer alan en önemli detaylardan biri de yarasa kol modelleri. Ancak her zaman içini tercihini sadelikten yana kullananlardansanız, aksesuarlarla birlikte harika bir kombin oluşturarak kendi tarzınızı belirleyebilir ve güzelliğinizle göz kamaştırabilirsiniz.