Gelinlik Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Gelinlikler hakkında en çok merak edilen konulardan biri de, elbette ki gelinlik fiyatları çünkü gelinliği alırken fiyatını da göz önünde bulundurmak gerekli. Bunun yanı sıra, gelinlik almak için nereye bakması gerektiğini merak eden gelin adayları gelinliklerini kişiye özel gelinlik dikimi yapan dikim evlerinden, gelinlik sektöründe adını duyurmuş olan gelinlik tasarımcılarından ya da dünyaca ünlü gelinlik markalarının ürettiği gelinlik modellerinin bulunduğu ünlü gelinlik mağazalarından alabilirler.

Kişiye özel gelinlik dikimi yapan dikim evlerinde gelin adaylarının öncelikle hazır modeller üzerinden deneme yapmaları istenir ve böylece kalıpları belirlendikten sonra da, astardan başlanarak gelinlik dikilir ve ardından da gelinlik provaları yapılmaya başlanır. Bu tür sipariş üzerine diktirilen bir gelinliğin fiyatı 2000 ile 6000 TL arasında denilebilir. Ayrıca fiyat belirlendikten sonra gelinliğe eklenecek olan detayların fiyatı yükselteceğini de bilmekte fayda var.

images dantelli-gelinlik-tasarımları2015-Kabarık-Gelinlik-Modelleri2016-gelinlik-modelleri-132016-en-guzel-ve-farkli-gelinlik-modelleri-gelin-adaylari-icin-cesitli-gelinlik-modelleri-gelinlik-modelleri-gorselleri-h16380_671676

Ünlü Tasarımcıların Tasarladığı Gelinlikler

Gelin adaylarının yeterli vakitleri yoksa ünlü tasarımcıların her yıl oluşturduğu gelinlik koleksiyonlarından beğendikleri bir model de seçebilirler. Bu tarz ünlü bir modacının tasarımı olan bir gelinliğin fiyatı ise, 4,500 lira ile 15.000 lira arasında değişmekte.

2015-dantelli-gelinlik-modelleri Dantel-Tasarımlı-Gelinlik-Modeli

Dünyaca Ünlü Tasarımcıların Ürünü Olan Gelinlik Mağazaları

Dünyaca ünlü isimlerin giydiği gelinlik modelleri başta olmak üzere, dünyaca ünlü tasarımcıların ürünü olan gelinlik modellerinden birini beğendiyseniz, bu gelinliğin bedeninize uygun olarak dikilip yurt dışından getirtebilirsiniz. Ünlü bir tasarımcının üretimi olan bir gelinlik modeli içinse, en az 10,000 TL ayırmanız gerektiğini belirtelim.

gelinlik-modelleri-ajanshaber2 gelinlik-modelleri-4