Bu Yıla Özel Balık Gelinlik Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Düğünden uzun bir süre önce başlanan binlerce model arasından seçilip beğenilen bir gelinlik, bu gelinliğe uygun saç modeli, takılar, gelin ayakkabısı ve gelin çiçeği gibi tamamlayıcı aksesuarlarla birlikte gelin adayının hayatı boyunca unutamayacağı özelliklere sahip olmalı.

2018 yılı içerisinde en çok tercih edilen ve hala da gelin adaylarının en beğendiği modeller arasında yer alan balık gelinlik modellerine bütün detaylarıyla bakmakta fayda var. Diğer gelinlik modelleri arasında hatırı sayılır bir şekilde öne çıkan balık modelli gelinliklerde öncelikle göze çarpan özellik bu işlemeli, taşlı ve dantelli olması.

 

Tam balık ve yarım balık olarak ikiye ayrılan balık gelinlik modellerinin tercih edilmesindeki diğer nedenler ise, vücudun zarafetini tamamıyla ortaya çıkarmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle de, balık gelinlik modellerini daha çok ince ve zayıf olan bayanlar tercih etseler de, kilolu olsun veya olmasın isteyen her gelin adayı balık modelli gelinliği tercih edebileceğini de rahatlıkla ifade edebiliriz. Ancak çok güzel bir görünüme sahip olsa da, balık gelinlik modellerinin dezavantajları da var elbette. Örneğin, balık modelli gelinlik seçmek isteyen gelinlerin, düğünde çok rahat hareket edemeyeceğini bilmesi gerekiyor çünkü balık model gelinlik düğünde dans etmek veya oynamak isteyen gelinler açısından önemli bir dezavantaj. Buna rağmen, zarif bir görünüme sahip olmak isteyen gelinler balık gelinlik modellerini mutlaka denemeliler.