Desenli Model Tesettür Günlük Elbiseler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Desen modası eskimeyen ve mevsimi geçmeyen modellerden biridir. Pek çok tesettür kıyafet ürününde kullanılan desenli kumaş sezonun moda parçalarından biri olan tesettür günlük elbise üzerinde de kullanılmaktadır. Küçük çiçek desenleri ve yaprak desenleri bulunan tesettür elbiseler, günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Yuvarlak yaka ve gömlek yakası şeklinde tasarlanan yakalar, sonbahar mevsimi için en uygun parçaları sunmaktadır. Balon kol ve düz kesim kollar ile bu sezonun günlük kıyafet modası bu desenli günlük tesettür elbiselerdir.

Sezona Uygun Desenli Kumaş Tesettür Elbise Modelleri

Sezonun şık parçalarından biri olan desenli kumaş tesettür elbiseler, günlük kullanım için uygun parçalardan biridir. Sitenin tesettür elbise kategorisi içerisinde bulunan bu günlük elbiseler, modaya uygun şekilde belirlenmiştir. Yuvarlak yaka beli kuşaklı ve kemerli kullanılan bu elbiselerde açık renk kumaş detayı göz kamaştırmaktadır. Balon kol ve kol ucu kısımlarında kurdele bulunan desenli tesettür elbiselerin renkli çiçek desenleri ise sezon içerisinde en çok tercih edilen elbiselerden biridir. Aynı zamanda kombin çeşitleri de bu elbiselerde oldukça fazladır.

Desenli Kumaş Tesettür Elbiseler İle Günlük Kombin Oluşturma

Desenli kumaş tesettür elbiseler, sezonun en gözde parçalarından biridir. Günlük rahat kombin oluşturmak isteyen kişiler renkli çiçek desenlerinin bulunduğu, balon kol, salaş kesim beli kuşaklı elbiseleri tercih etmektedir. Bu elbisenin altına sezonu uygun yumuşak dokulu düz taban ya da deri kumaş botlar tercih edilmektedir. Çanta seçimleri ise omuz çantası ve sırt çantası olarak belirlenmiştir. Elbisenin üzerinde bulunan çiçek desenleri renklerinden biri ile şal ya da eşarp seçimi yapılmaktadır. Kot ceket bu kombinin tamamlayıcı parçalarından biridir.

Desenli Kumaş Tesettür Elbiseler İle Gece Kombini Oluşturma

Desenli kumaş tesettür elbiseler hem akşam hem de gündüz kombinleri için uygun parçalardan biridir. Desenli kumaş elbiseler ile gece kombini oluşturmak isteyen kişiler elbise tercihlerinde koyu renge yönelmektedir. Koyu renk desenli elbiselerin bel kısmına büyük gümüş renk tokalı deri kemer seçimi yapılmaktadır. Aynı zamanda deri topuklu bot bu kombini gece havasına sokmaktadır. Şal seçimleri de tıpkı elbise renkleri gibi koyu renktir.