Sonbahar Kış Modası ve Beyaz Pantolon

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Beyaz pantolonun sadece yazın giyilir olduğu inancı neredeyse kayboldu gibi. Yazın rengi olarak bilinen beyazı sonbahar-kış modası olarak çok rahat kullanabilirsiniz. Genellikle tercihler beyaz Jean olarak olsa da pantolon olarak genelleyebiliriz.

new-york-fashion-week-spring-2012-trend-black-white-street-style-karlie-kloss-pants-blazer-skirt-shoes1 beyaz-spor-ayakkabilar-1

Beyaz deyince akla gelen siyah uyumudur. Genelde beyaz bir kıyafetinizle neyi kombinleyim diye düşünürken aklınıza hemen siyah gelir. Beyaz kombini kolay görünen bir renk gibi gelse de aslında hiçte öyle değildir. Bazı hususlara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin beyaz bir pantolon giydiğiniz zaman ayakkabılarınızla paçalarınızın uyumlu olması son derece önemlidir.

yazlik-bayan-beyaz-pantolon-modelleri-81 BeyazPantolonKombinleri-1

Siyahın yanı sıra kombinlerinizde pastel tonlarını da tercih edebilirsiniz. Bunun yanında neon renklerde çok hoş duracaktır. Beyaz doğası gereği gri rengini daha yumuşak gösterecektir. Ten rengi, gri ve toprak tonları beyazla son derece uyumlu olmakla birlikte bu sezon ön plana çıkıyor. Tercihiniz doğrultusunda beyaz pantolonunuzun altına giyeceğiniz beyaz bir ayakkabı ile boyunuzu daha da uzun gösterebilirsiniz.

BeyazPantolonKombinleri-10 kisin-beyaz-pantolon-nasil-giyilir-021

Beyaz pantolonla en çok uyumu olan renklerden biri de şüphesiz ki mavi rengidir. Bunu gömlek ya da ceketle çok uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Bu sizin için sonbaharın vazgeçilmez kombinini oluşturacaktır.

kış-giysi-kombinleri manset_e40c579f-1564-4a83-9f74-00811e79b9b3_8_0A2CB28F-7146-4094-94C3-F198EA54D4B4

Yağmurlu günlerde giyeceğiniz çizmelerin beyaz pantolon ile uyumu göz ardı edilemeyecek kadar hoş bir görünüm sağlayacaktır size. Sizin için seçtiğimiz bu kombinlerin yanında sadece beyaz rengi tercih de edebilirsiniz. Bu şekilde çok şık bir görünüm yakalayabilirsin.

beyaz_pantolon_kombin-moda-yaz-stil beyaz-pantolonla-siyah-renk-kombinleri kisin-beyaz-pantolon-nasil-giyilir-252015-sonbahar-modasi-gunluk-kombinler

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -