En Bilinen Gelinlik Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Her ne kadar çok net olmasa da, her gelin adayının zihninde belirlediği bir gelinlik modeli mutlaka vardır ve bu gelinlik modelleri daha çok bilinen klasik modellerdir ancak isimleri ve modellerini aynı anda bilemeyebiliriz ki bu da oldukça normal bir durum. Bu nedenle de, klasik dediğimiz gelinlik modellerine ve bu modellerin isimlerine şöyle bir bakmakta yarar var.

omuzları-açık-2016-Balık-Gelinlik-Modelleri Balık-Etek-Gelinlik-Modelleri-3

A Model Gelinlikler

En bilinen klasik gelinlik modellerinden ilki, A Model Gelinlikler. Bu gelinlik modellerinin belden yukarısı dar, belden aşağısı ise A şeklinde indiği için A model gelinlik adı verilmiş. A model gelinliklerin en büyük avantajı, kısa boy, kalın bel gibi kusurlarımız varsa onları çok iyi bir şekilde gizlemesi. A model dediğimiz gelinlikleri 10 cm topuklu ayakkabılarla kullandığımızda harika bir görünüme sahip olabiliriz.

uzun boylu gelinler için gelingeliyor_com 2015-a-tipi-gelinlik-modelleri-768x1024

Balık Modelli Gelinlikler

En popüler gelinlik modellerinden bir diğeri de, balık modelli gelinlikler. Tam balık ve yarım balık olmak üzere ikiye ayrılan gelinlik modellerinin en önemli özelliği, son derece zarif modeller olmasının yanı sıra, üzerinde bulunan boncuk ve işlemelerle son derece zarif durmasından kaynaklanıyor. İsteyen herkes bu modeli seçmekte özgür tabii, ancak uzun ve zayıf gelin adayları için bu modelin son derece isabetli bir seçim olacağını söylemekte yarar var. Bunun yanı sıra, balık modelli gelinlikle hareket etmenin oldukça zor olacağından dolayı bol bol oynamayı düşünen gelinlerin bu gelinlik modelini seçerken iki kere düşünmesi gerektiğini da hatırlatmış olalım.

en-güzel-Balık-gelinlik-modelleri balk-model-gelinlik-9