Hamile Lohusa Gecelik ve Pijama Takımları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hamilelik döneminde çorap seçimi önemlidir çünkü klasik çoraplar değil farklı çoraplara ihtiyacınız var. Hamile çoraplarının karın bölgesinde özel bir bölüm olur ve karnı sarar. Karın yapısına göre tasarlanan hamile çorapları daha rahat olmayı sağlar. Büyük beden hamile çorapları daha rahat olacaktır. Koton yani pamuklu kumaşlar, doğal elyaf ve doğal kumaşlar hamileler için önemli bir yere sahip olmalıdır. Hamile çoraplarının sıkı olmaması gerekiyor, ödem oluşmaması ve ayak şişliği oluşmaması için özel hamile gecelik tercih edilmelidir. Hamile çorabı fiyatları en ucuz fiyatlarla, en güzel hamile çorap modelleri ve desenleriyle bu yılın modası oluyor.

Gebelikte önemli kıyafetlerden birisi de hamile gecelik modelleridir. Hamilelik boyunca giyebileceğiniz rahat ve doğal kumaşlarla imal edilmiş hamile gecelikleri rahatlığınızı sağlayacaktır. Vücut sağlığı açısından da önemli olması açısından pamuklu penye gecelikler tercih edilebilir. Hamile gecelik takımı en güzel renk ve modelleriyle çok daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Şık ve zarif hamile gecelikleri en ucuz fiyatlarla ihtiyacınız olabilecek ürünleri sunmaktadır. Lohusa gecelik takımlarıyla da zengin iç giyim sitelerinden de bulabilirsiniz.

Gebelik döneminde ve doğum sonrasında büyük bir değişim gösteren ve hassaslaşan bölgelerden birisi de göğüslerdir. İlk aydan itibaren göğüsler büyümeye başlar. Hassaslaşan göğüsler balensiz ve desteksiz sütyenlerle korunmalıdır. Kesinlikle doğal kumaşlardan üretilmiş sütyen modelleri tercih edilmeli. Doğum sonrasında emzirme sütyeni ve emzirme atleti gibi ürünler hassaslaşan göğüsleri hem koruyacak hem de kolay bir emzirme sağlayacaktır. Kalın askıları ve sırt destekleriyle emzirme sütyeni rahatlığınızı korumanızı sağlar, emzirme atletleri ise hem atlet hem sütyen giymeye gerek kalmadan rahat bir kullanım sunar.