Hamile Gecelik Modeleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Lohusa ve hamile giyim ürünleri doğum öncesi alışverişinde alınması gerekenler listesinde büyük bir bütçe gerektiriyor çünkü hamile ve lohusa giyim ürünleri klasik kıyafetlerden çok daha pahalı satılıyor. Az bulunması ve özel kumaşların kullanılması sebebiyle kısa bir dönem giyilecek bu kıyafetlere çok para vermemek ve bütçeniz korumak için kaliteli ürünleri ucuz fiyata satın alabileceğiniz online satış mağazamız hizmetinizde. Hamile gecelik takımı, lohusa gecelikleri, hamile çorapları, emzirme atleti ve emzirme sütyeni, hamile taytı ve aklınıza gelebilecek birçok hamile kıyafeti bulunmaktadır

Hamile gecelik modelleri en şık tasarımlarla hamilelik döneminde rahatlığınız ve vücut sağlığınız için önemlidir. Gebelik döneminde hassaslaşan vücut hormon dengesinin bozulması ile eski kıyafetlerinizle bile tahriş olmaktadır. Hamile gecelik takımı özel kumaşı ile vücudunuzu korur ve rahatlığınızı sağlar. Külot seçiminde de tamamen pamuklu hamile külotları seçilmelidir. Sütyen seçiminde yine özel hamile sütyenleri kullanılmalı alınacak olan sütyenler bir beden büyük olarak alınmalıdır. Sütle dolacak olan göğüslerin deforme olmaması ilerleyen dönemlerde ortaya çıkacak sarkmaları önlemektedir. Doğum sonrasında ise emzirme sütyeni ya da emzirme atleti tercih edilmelidir. İkisi de kullanışlı olmakla beraber emzirme sütyeni kullananlar tarafından emzirme sütyeni tavsiye edilirken emzirme atleti kullananlar emzirme atleti tavsiye etmektedir. Emzirme atleti ve emzirme sütyeni en ucuz fiyatlarla bulmak mümkün.

Hamile Gecelik Modeleri

Hamilelik döneminde en çok satan hamile kıyafetlerinden birisi de hamile çorapları olmaktadır. Hamile çorabı modelleri şık ve rahat tasarımı ve karnı saran özel dikişli yapısı ile hamilelik döneminde önemli bir yere sahiptir. Hamile çorabı fiyatı oldukça ucuz olup gebelik döneminde üşümeyi engeller, şık bir görünüm kazandırır ve karnı sararak toplar.