Gerçek Aşkı ve Doğru İnsanı Bulduğunuzu Anlamanın Yolları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sevgili bulma yolunda karşılıksız aşka tutulmak, yaşamınızda güvenilir ve heyecanlı bir ilişkinin eksikliğini hissettiğinizde sevgili aramaya başlarsınız. Güvenilir sevgili bulmak herkesin isteğidir. Ancak burda kişi güvenilir olacak ki karşıdaki kişide güvenilir olsun. Yani ilişkilerde karşılıklı güven içerisinde olunmalıdır. Sevgili bulma sitesinde bir gün karşınıza öyle biri çıkar ki aşık oluverirsiniz. Karşınızdaki herşeyiyle sizi andırıyordur, size benziyordur; davranışları, hareketleri veya huyları…

Aradığınız aşkı bulduğunuza kesin gözle bakarsınız. Sevgiliniz olmasını istediğiniz veya çok etkilendiğiniz birine daha çok bağlanırsınız ve her anınızı onunla paylaşmak istersiniz. Yapmak istediğiniz şeyleri sevgilinizle yapmak, aynı şeylere gülüp aynı şeylerden hoşlanmak, aynı şeylere üzülüp veye aynı şeylerin hoşunuza gitmesini istersiniz.

Tabi sizin aşkınız kadar karşınızdaki kişinin aşkıda önemlidir. Yani o da sizden hoşlanıyor mu, sizden etkilenmiş mi? Sizin içinizde büyüttüğünüz aşktan haberi var mı? Duygularınız ve hisleriniz tek taraflı da olabilir. Sevgili bulma yolunda aşkınıza karşılık bulamayabilirsiniz ve bu güveninizi sarsabilir. Ama yinede toparlanıp ayağa kalkmak gerekir. Önce aşkınızın karşılık bulmadığını kabullenmeniz gerekmektedir. Bu çok basit bir şey değildir ama zamanla insan alışacaktır. Eğer bunları düşünmekle zaman harcayıp kendinizle ilgilenmezseniz bu olumsuz duygulardan kurtulmakta zorlanırsınız.

Kendi aklınızdan kabul etseydi ne güzel mutlu olacaktık gibi düşünceleri değilde, kabul etseydi belki de birlikte mutlu olamayacaktık, düşünceleriyle kendimizi telkin etmeliyiz. Zaman geçtikçe kendinizi daha iyi hissettikçe sevgili bulma yöntemleriyle kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Bir önceki sevgili bulma yolunuz sizin için bir deneyim olur. Güvenilir ve samimi bir sevgili bulup uzun süreli bir ilişki yaşayabilirsiniz.