Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Vodafone yıllardır tüm dünyada sürdürdüğü gibi ülkemizde de GSM şirketleri içinde oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu yüzden ülkemizde Vodafone hat sahibi milyonlarca abone yer almaktadır. Bu aboneler için en ciddi sorun olarak internet paketlerinin yeterli gelmemesi sorunudur. Bu nedenle Vodafone bedava internet kampanyaları yaparak abonelerin internet kullanımında ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Vodafone bedava internet kampanyalarında abonelerini en çok düşünen ve zaman zaman yaptığı çeşitli kampanyalar ve sürekli devam eden diğer kampanyalarla müşterilerini oldukça fazla GB lara sahip olabileceği bedava internet dağıtan GSM şirketlerinin önderliğini yapmaktadır.

Vodafone GSM Şirketi Tarafından Sunulmakta Olan Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone sunmuş olduğu kampanya ve yeniliklerle bedava internet hizmetlerinde oldukça ön planda yer alabilmektedir. Buda özellikle çok ciddi internet kullandığı için sunduğu paketlerinde interneti kalmayan müşterilerinin imdadına yetişen bir tutumdur. Vodafone bedava internet olanaklarından bazıları ise şunlardır;

Vodafone Yanımda Uygulamasıyla Bedava İnternet: Vodafone yanımda uygulamasıyla bedava internet kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store üzerinden indirilerek kullanılmakta olan Vodafone resmi internet uygulaması olarak bilinen Vodafone yanımda ile her hafta sürpriz hediyelerin alınabildiği hediye çarkı çevrilerek Vodafone bedava internet hediyesi kazanılmaktadır.

Vodafone E- Faturaya Geçiş Hediye İnternet Kampanyası:
E- Faturaya geçiş yaptığınızda hediye internet kampanyasından faydalanabilmeniz mümkün olmaktadır. Diğer şirketlerde olduğu gibi Vodafone’da doğayı korumak ve kağıt fatura masraflarından da kurtulabilmek için E- Faturaya geçiş yapılmasında durumunda müşterilerine bedava internet sunmaktadır. Kampanyaya katılmanız durumunda Vodafone müşterilerine özel 15 gün kullanım süresi olan 1 GB hediye internet kullanımı sunmaktadır.

İnternet Avcıları Uygulaması ile İnternet Kazanma Kampanyası: Vodafone Freezone abonesi olan ve 26 yaş altında Vodafone’lu bulunan abonelerinin başvurabileceği bu kampanya sayesinde gençler indirecekleri internet avcıları uygulaması ile farklı yerlerdeki bedava internet paketlerini bulmaya çalışacaklardır. Yine interneti yetmeyen gençler için oldukça iyi bir Vodafone bedava internet kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vodafone 4,5G Bulamayana Bedava İnternet Kampanyası: 4.5G henüz tüm Türkiye’De yaygınlaşmayınca Vodafone kendi alt yapısıyla 4.5G nin bulunmadığı noktalar için 4.5GB interneti müşterilerine bedava sunmaktadır. 4.5G bulunmayan noktalarda geçerli olmak üzere Vodafone’dan 4.5GB internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Uygulama girdiğinizde “4.5G yoksa 4.5GB var” bölümünü gördüğünüz anda ilgili sekmeyi kullanarak yerinizi bildirerek, bulunduğunuz noktada 4.5G olmaması durumunda 4.5GB bedava Vodafone internet sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.