Turk Telekom ile En Ucuz İnternet Nasıl Yapılır?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Turk Telekom diğer operatörlere göre internet paketleri sağlama anlamında daha uygun ve ucuz fiyatlarda internet sağlamaktadır. Gündüz interneti, Gece İnterneti, Aylık ve haftalık paketler alınarak hepsi bir bütün halinde kullanıldığında Türk Telekom faturasız hattı bulunanlar için tüm gün oldukça uzun süreli ve fazla kotalara sahip paketlere sahip olmak mümkün.

Türk Telekom internet paketleri arasında Gündüz interneti 19 tl ye 1 ay boyunca saat 09:00 dan 17:00 saatleri arasında 10 gb internet kullanımı tanımlanmaktadır. Yine Gece interneti içinde saat 23:00 ve 06:00 saatleri arasında da 10 gb aylık internet 19 tl ye sağlanmaktadır. Baktığınızda oldukça uygun fiyatlarda internet ve 1GB başına 1,9 tl ye takabül etmektedir. Fakat kalan saatlerde internet kullanımını da haftalık 10 gb 29 tl ye alarak sağlamak gerekiyor. Aksi halde ilgili saatler dışında internete kullanırsanız ve farklı bir paketiniz yoksa faturasız hattınızdaki tüm kontörünüzü yanlışlıkla internete girerek kaybedebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka haftalık 10 gb ya da aylık 10 gb paketleriyle Gündüz ve Gece internet paketlerini desteklemekte gerekmektedir.

Türk Telekom gündüz interneti için GUNDUZ 10GB yaz 5555’e gönderebilirsiniz. Türk Telekom gece interneti için ise GECE 10GB yaz 5555’e gönderebilirsiniz. Gunduz interneti saat 9 da başlayıp akşam 17:00 a kadar sürmektedir. Gece interneti ise 23 te başlayıp sabah 6 da sonlanmaktadır.

Türk Telekom gece ve gündüz internet paketlerini desteklemek ve kalan saatlerde kullanmak üzere haftalık internet 10 gb için HAFTA10GB yaz 5555’e gönderebilirsiniz. Eğer haftalık paketi kullanamam daha uzun süreli olsun isteyenler için ise 3 aylık 10 gb paketine sahip olabilirsiniz. 3 ay 10 gb interneti için 3AY10 GB yaz 5555’e gönderebilirsiniz. Böylelikle gece ve gündüz paketlerini diğer paketlerle destekleyerek en uygun şekilde Türk Telekom internet paketlerini kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Çok fazla internet kullanımı olmayan ve evinde interneti bulunmayan Türk Telekom faturasız hatta sahip olmasına rağmen bu paketlerden bir bütün oluşturarak aylık 60 GB a kadar interneti ortalama 120 tl gibi bir fiyata sağlayabilmektedir. Ev interneti bulunmayanlar için bu tutarı kullanıma göre düşürmekte mümkün. En avantajlı internet paketlerini sunmakta olan Türk Telekom 10 GB internet paketlerinin saatlik ve haftalık bazda sunarak müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.