Angry Birds Oyunu Nasıl Popüler Oldu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Birçok kişinin severek oynadığı Angry Birds oyununu nerdeyse bilmeyen yoktur. Angry Birds oyununun sevilerek oynanması sonucu birçok farklı türleri çıkmaktadır. Özellikle online olarak oynanabilen Angry Birds Go oyunu son dönemin en çok ilgi gören oyunlarından biridir.

Angry Birds Go oyununda oyuncular zamana karşı yarışmanın yanı sıra tek başlarına yarışmaktadır ve ortalık yangın yeri olmadan pisti bitirmeye çalışmalısınız. Sonraki görevlerde ise oyunculardan kendilerini bulundukları ortamda test edebilecekleri ve diğer Angry Birds Go oyuncularıyla bire bir olarak mücadele edebilecekleri bölümler de bulunmaktadır. Angry Birds Go oyununda yarışırken gerçekten alacağınız keyfin yanı sıra tekrar tekrar oynamak isteyeceğiniz bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu göreceksiniz.

Angry Birds Go oyununda oyunulardan önlerine çıkabilecek meyveleri de parçalamaları istenmektedir. Meyve parçalamak Angry Birds Go oyununda önemli. Çünkü bu meyveler yeterli sayıya ulaştığında size altın olarak dönecektir. Angry Birds Go oyuncuları yarışlarda elde ettikleri altınlar sayesinde arabalarını daha güçlü yapabilmektedir. Eğer yeterli altını toplayamazsanız ve oyunda daha güçlü arabalara sahip olmak istiyorsanızd a Angry Birds Go oyununda satın alma seçenekleri de mevcuttur.

Angry Birds Go oyununu oynayanların özellikle Angry Birds oyunu tutkunu olarak bu oyunu da kaçırmadığını ve oyunu oynarken Angry Birds karakteriyle çok daha keyifli bir hal aldığını söylemek mümkün.