İphone 7 Kılıf Modelleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Günümüz teknolojisi her geçen yıl kendini geliştirirken, elbette ki bu gelişimler ile birlikte en yeni ihtiyaçlarda meydana gelmektedir. Mesela; akıllı telefon teknolojisi her geçen gün kendini gelişimler ile birlikte göstermektedir. Telefon teknolojisinde yaşanan gelişimler ile cihazların teknik özellikleri değişmekte olup, görüntü kaliteleri açısından da farklılık ortaya çıkmaktadır. Böylelikle de elbette ki telefon ekranları daha bir iyi şekilde korunması gerekirken, bu durumda telefon kılıfları arasından seçimler yapmak gerekiyor. Sizlere bu yazımızda, iphone 7 kılıf modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Koruyucu Kılıf Modelleri

Koruyucu kılıflar iki çeşit olarak karşınızda. Kapaklı kılıflar tercih edebileceğiniz gibi, sadece arka kapak ve çerçeveleri koruyucu kılıflar da tercih edebiliyorsunuz. Koruyucu kılıfların kapaklı olan modellerinde, ekran kısmına gelen bölümde açılmış pencere, telefon kullanımını kolay hale getirirken, aramalara cevap verebilmek için kapakları açmanıza gerek kalmayacaktır. Bu da tercih sebepleri arasında yer alıyor. Elbette ki tüm bu bahsettiğimiz modeller de farklı renk ve malzeme seçeneklerine ulaşabilmekte mümkündür. Eğer ki telefonlarınız ile arasında bir renk uyumu olsun isteniyorsa, iphone kılıf modelleri arasında farklı renk seçimleri yapılabilir.

Silikon Kılıf Modelleri

Yukarıda bahsettiğimiz koruyucu kılıflar, çerçeve ve malzemelerden dolayı telefon ebatlarını elbette ki biraz daha değiştirebilmektedir. Eğer ki sizler daha şık ve az yer kaplasın istiyorsanız, bu durumda silikon kılıflar arasından tercih etmeniz gerekiyor. Silikon kılıflar şeffaf olarak tercih edildiğinde, renksiz olarak seçimler yapılması dahilinde her hangi bir görünüm değişikliği yapmayacaktır. Böylelikle sadece telefon arka kapağı ve çerçeveler korunmuş olacaktır. Ön taraf yani dokunmatik ekran kısmı için de koruyucu ve kırılmaz ekran yapıştırmaları tercih edilebilir.