GTA San Adreas Oyunu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Havaların ısınmasıyla birlikte dışarılarda gezmek pek de akıl işi gibi görünmüyor. Bu noktada evimizde oturup, bilgisayarımızı açıp, günümüzde gençlerin çılgınca oynadığı oyunlara dalmak bize daha çekici geliyor. Gta 4 kullanılarak yapılabilecek şeyleri düşündüğümüzde oyuna daha sıkı sarılıyoruz.

Oyun içerisinde bize karşı kötü niyetler besleyen kişilere karşı mücadele etmemiz gerekecek. Gta 4 biz ne zaman istersek isteyelim, o zaman bize istediğimiz şeyleri oyun içinde hemen karşılayacak ve yardım sağlayacaktır. Ayrıca korumakla yükümlü olduğumuz kişileri de gelebilecek tehlikelere karşı korumamız gerekebilir.

Gta san andreas de kullanabileceğimiz bir başka seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Otomobillerin lastiklerine ateş etmeniz halinde polisler peşinize düşebilir. Bu durumda kaçmanız gerekecek ve yakalanmanız halinde kendinizi bir hastanede veya polis karakolunda bulmanız içten bile değil. Gmail şifre değiştirme seçeneği ile kendinizi güvence altına almanız gerekirse bundan sakın geri durmayın. Çünkü Gmail şifre değiştirme seçeneğini sadece özel durumlarda değiştirmeniz gerekebilir. Bu sizin internetteki güvenliğiniz için önem taşımaktadır. Bir başka açıdan bakacak olursak Gta san andreas oyunda canımız azaldığında bize yardımcı olabilecek önemli unsurlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.