Mehmet Öz’den Zayıflama Yöntemleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Amerika ve Türkiye’de en güvenilen isimlerden Doktor Mehmet Öz, sağlıklı ve hızlı zayıflama yöntemlerini açıkladı. Biz de Diyete Başlıyorum ekibi olarak size zayıflama yöntemlerini ulaştırıyoruz; sonraki butonuna tıklayıp okuyabilirsiniz. Kahvaltı eden kişiler, diyette daha başarılıdır. Yiyecek etiketlerini inceleyin. Porsiyon başına 4 gramdan fazla olan yiyeceklerden uzak durun.

Daha hızlı doymanızı sağlamak için, yemekten önce lif yüklü bir elma yiyin. Kremalı peynir ya da yağ yerine, fındık ya da badem ezmesi seçeneğini kullanın. Öğünlerinizde alacağınız 5 temel besini unutmayın: Dondurulmuş çilek / kiraz, muz, yağsız süt, bir çay kaşığı bal ve bir çay kaşığı karnıyarık otu tohumu.

Diyet yapanlarla yapılan araştırmalar, sabah karbon-hidrat yerine yumurta yemeyi tercih edenlerin, daha az acıktığını göstermiştir.Somonun içindeki Omega 3 yağları, vücudunuzdaki yağ yakma kapasitesini harekete geçirir. Akdeniz diyeti, kalp sağlığı için çok yararlı bir beslenme şeklidir. Tam buğday makarnası daha tok tutar. Dışarıda yediğiniz zaman, garsona mönüdeki sağlıklı yiyecekleri sorun.