Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Profesör Doktor Mehmet Öz, kilo vermek isteyenler için 9 sağlıklı ve uygulaması kolay yöntemi açıkladı. Biz de “Diyete Başlıyorum” ekibi olarak, siz değerli okuyucularımızda kilo verme yöntemlerini aktarıyoruz; sonraki butonuna tıklayıp okuyabilirsiniz.

Mehmet Öz

Profesör Doktor Mehmet Öz, kilo vermek isteyenler için 9 sağlıklı ve uygulaması kolay yöntemi açıkladı. Biz de “Diyete Başlıyorum” ekibi olarak, siz değerli okuyucularımızda kilo verme yöntemlerini aktarıyoruz; sonraki butonuna tıklayıp okuyabilirsiniz. Canınız abur cubur atıştırmak istediğinde, biraz uzanmayı deneyin.

Yemeğe oturmadan önce pişirdiğiniz yemek miktarının fazlasını paketleyip buzdolabına kaldırın. Dışarıdan aldığınız sandviçten mayonezi, peyniri ve ekmek ucunu ayıklayarak, 250 kaloriyi yemeğinizden kazımış olursunuz.

Her hafta bir fotoğrafınızı çekin. Böylelikle değişiminizi fark edersiniz. Hazır salata sosları, kalori yüklü olabilir. Kendi sosunuzu hazırlayın. Yarım saatlik yoga, 350 kalori yakar. Latin Amerika kökenli kinoa, başlıca aminoasitleri dengeli oranda içeren bir bitkidir. Kolay pişirilebilen bu tahıl, sotelenmiş sebzeler ve mantarla iyi gider. Direnç bantları, evde yapacağınız güç kazanmaya yönelik germe egzersizleri için, uygun ve makul fiyatlı seçeneklerdir.