Kulak Masajı Nasıl Yapılır?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Dünyada insanlar kendi sağlıkları için alternatif seçenekler arıyorlar. Hiç kimse doktorlara muhtaç olmak istemiyor. Akıllı insanlar yapay ilaçlardan kaçmaya çalışır. Herkes bilir ki, ilacın bir yere yararı olduğu kadar, yan etkileri de var. Bu nedenle Çin tıbbı her zaman insanların yardımına yetişiyor.

Kulakta şekilde Şen Men denilen özel bir nokta var. Çin dilinde “sema kapıları” demektir. Kulağın üst kısmını, 3 açı yapılı, orta kısma yakın yerde bulunmaktadır. Bu yeri masaj yaptığınızda sterssden, heyecandan, allergiyadan, baş ağrılarından, narkomaniyadan, iltihabi süreçlerden, depresyondan ve diğer zihinsel bozukluklardan kurtulacaksınız.

Bu işlemi günde 2 kez 1 dakika yapmanız önerilir. Artık birkaç defaya kendinizde değişikliği hissedeceksiniz. Ayrıca bu masajın yardımıyla sigarayı azaltabilirsiniz. Sigaranın tabi geldiği bu noktayı masaj yapın. Bu narkomanlara bile etkileyecek. Sadece deneyin! Size sunduğumuz bu yöntem çok ilginç bir yöntemdir. Bunu her yerde yapabilirsiniz.

Kulak masajı kişinin stresten kurtulması, sakin ve ruh halinin en az 1 gün ve sonrası için olumlu yansıyacak olan bir etkendir. Kulak masajını bir başkasının yapması elbette daha faydalı olacakken kendi kendinize kulak masajı yaparakta bir miktar stresi azaltan rahatlatıcı etkisini hissedebilirsiniz. Birçok olaya konsantre olurken kulak masajının bir hayli etkili olacağını ilerleyen dönemlerde denedikçe etkisini göreceksiniz. Bu yüzde kulak masajını basit bir masaj olarak görmeyin ve sizde iş, okul ve aile hayatında kulak masajıyla daha sakin bir insan haline gelebileceğinizi görebilirsiniz.

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -