Her Kadının İhtiyacı Olan 4 Ruj Rengi

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Birçok kadın makyaj çantasını yanında taşır. Bunun yanı sıra ihtiyacı olan bir şeyi aradığı zaman neredeyse bulamaz özellikle de tam da ihtiyacı olduğu zamanda. Böyle bir durum sanırım birçok kadının başına gelmiştir. Ruju bir kadının olmazsa olmazı sayarsak bir bayanın kendi ten rengine uyumlu olarak seçeceği rujlar çok doğru bir tercih olacaktır. Bu konuda ki seçiminiz için sizlere birkaç tavsiyede bulunacağız.

Eğer esmer bir tene sahipseniz ve de saçlarınız da koyu renkliyse sizin için en uygun renk bordo, siyah dut, mürdüm ruj renkleri çok ideal olacaktır.

Eğer sarışınsanız ve beyaz tenliyseniz bordo rengi ruj sizin için olmazsa olmazdır. Fakat bunların yanı sıra her sezon sizde bulunması gereken bazı mutlak renkler vardır. Bunun için tüm renkleri düşünebilirsiniz fakat 4 renk vardır ki bu her kadının makyaj çantasında bulunması gereken temel renklerdendir.

Eğer bir yere yetişmeniz gerekiyor ve de makyaj yapmak için vaktiniz de yoksa nüde ruj bu noktada sizin kurtarıcınız olabilir. Hafta sonlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir ruj çeşididir. Parlak kırmızının cilt tonunuzu aydınlatacak harika bir ruj olduğunu söyleyebiliriz. Unutmayınız ki her cilde ve tonuna uygun mutlaka kırmızı bir ruj çeşidi vardır.

Cildinize renk katmak ve bunun yanında dudağınızın doğal rengini koruyacak tonlarda pembe rujlar tercih ederek dudaklarınızda muhteşem doğal bir görüntüyü elde edebilirsiniz. Günlük rujunuzun üzerine kullanabileceğiniz dudak parlatıcıları sayesinde sürdüğünüz ruju daha ön planda olmasını sağlayacaktır. Bu sizi daha çekici ve dudak renginizi daha canlı gösterecektir.