Zirai Dondan Korunma Şekilleri Nelerdir?

   2021 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Meyvelerin ve mahsullerin çiçek açtığı ve ağaçların doğum yaptığı dönemlerde zirai don en çok verimi etkileyen konular arasında yer almaktadır. Zirai dondan korunma için üretilen donsavar son günlerde sağlamış olduğu etki ile mucizevi bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun süre dondan koruma etkisine sahip olan donsavar makine ile uygulanabilen bir yöntemdir. Kısa sürede etkisini göstererek ürünlerinizin çiçeklerine ve meyvelerine zarar vermez. Ancak ağaçlarınızda bulunan bakteriyel oluşumları ortadan kaldırır ve sağlıklı bir bahçeye sahip olabilmenizi sağlar.

4 dönümde bir ürün yeterli olmaktadır. Seralarda 6 dönümde bir donsavar yeterli olur ve hiçbir zararı olmayan ürün sayesinde zirai don artık kaderiniz olmaktan çıkıyor. Saman ve lastik yakma yöntemleri eskilerde kaldı. Artık yeni proje ve yöntemler ile sizler de tarlalarınızı dona karşı koruyabilirsiniz. donsavar zirai dondan korunmanın en basit ve en etkili yöntemdir.

Çiftçilerin bir numaralı tercihi haline gelen donsavar uygun fiyatı ile de birçok kişinin almak istediği zirai yöntemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Online adresiniz ile irtibat kuracağınız gibi online adresimizde yer alan telefon numaraları üzerinden de bu ürünün siparişini verebilirsiniz. Sağlayacak olduğu faydaları düşündüğümüzde ürünün fiyatının oldukça ucuz olduğunu da görebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize getirilmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen sessiz çalışan bu ürün hem çalışma güvenliği hem de çalışma kapasitesi açısından da mucizevi bir üründür.


error: Kopyalanması Yasaktır!