Modern Siyah Banyo Tasarımları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Farklı ve etkileyici bir banyo kurgulamak için siyah rengi tercih edebilirsiniz. İlk etapta bu renk size itici gelebilir. Ama doğru tonlarla, farklı renk ve tonları ile kombinlerseniz, ortaya son derece modern, zarif ve etkileyici bir siyah banyo dekorasyonuna imza atmış olursunuz.

Modern Siyah Banyo Fikirleri

Eğer sizlerde banyonuzda farklı bir dizayna imza atmak isterseniz ve bu imzayı da siyah renkle atmayı düşünürseniz, gözünüzden bazı noktaları kaçırmamanız gerekir. Şimdi o noktaların neler olduğuna bakalım.

Biliyorsunuz siyah asil bir renktir. Aynı zamanda sonsuzluk ve sakinlikle de ilişkilendirilmektedir. Biz bugün siyah rengin asil tarafını baz alarak, siyah ve tonların ağırlıkta olacağı yer yer farklı renk ve tonlarını serpiştireceğimiz bir banyo dizayn edeceğiz.

Şimdi gelelim, modern siyah banyo dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken hususlara.

√ Siyah rengi banyoya aktarırken ölçüyü fazla kaçırmamak gerekir. Aşırıya kaçtığımızda banyomuz olduğundan daha karanlık görünür. Mümkün oldukça alanın yarısında bu rengi kullanın.

√ Siyah renk en iyi beyaz renkle kombinlenir. Bunun dışında banyonun enerjisini bir tık daha yükseltmek için dilerseniz turkuaz, mit yeşili, turuncu ve sarı renk tonlarını düşünebilirsiniz.

√ Banyonuzun zarifliğini gözler önüne sermek için doğru ışıklandırma şart.