Ev Dekorasyonunda Önemli İpuçları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ev dekorasyonu sırasında önemli sayılabilecek birkaç hususa dikkat etmeniz dahilinde hem daha başarılı sonuçlara ulaşmış olacaksınız hem de keyifli sonuçlar elde edebileceksiniz. Evinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken ilk aşama evinizin orantısıdır. Eviniz küçük bir alana sahipse bu alana büyük nesneler yerleştirmek hem hareket açınızı kısıtlar hem de gözünüzün yorulmasına neden olur. Bundan dolayı eşya seçiminde evinizin oranını göz önüne alırsanız daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Evinizi dekore ederken nasıl bir evde yaşamak istiyorsunuz, evinizin nasıl bir yapıya sahip olmasını istediğiniz çok önemlidir. Hayalini kurduğunuz evi dekore ederken modern teknolojinin sizlere sunmuş olduğu farklı tasarımları evinizin bölümlerinde kullanarak hem evinizde farklılık oluşturabilir hem de yeni tasarımları deneyebilirsiniz.

Dubleks bir eve sahipseniz veya evinizde merdiven varsa günümüz teknolojisinin sizler için hazırlamış olduğu 3D tasarımları kullanarak sıradanlıktan uzak, farklı bir hava katan kaplama seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Duvar kaplamaları için yapılmış 3D uygulamalar merdivenler içinde hayata geçirilmiştir. Birbirinden farklı e göze hitap eden bu 3D tasarımları evinizin merdivenlerinde kullanarak merdivenlerinizin katmanlarının derinlik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde banyonuzu dizayn ederken rahat ve kullanışlı alanlar oluşturmak daha rahat temizlik sağlayabilmek için banyo zemini için hazırlanmış 3D tasarımları kullanarak banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz.

Evinizi dekore ederken odalarınızın renklerinin birbiri ile uyum içerisinde olmasına dikkat ederek mobilya, halı, perde, aksesuar seçimlerini de bu doğrultuda yapmanız size her açıdan kolaylık sağlayacaktır.