Erkek Aksesuar Modelleri

   2022 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Aksesuarlar her bir görünümü tamamlayan önemliayrıntılardır.  Göz  alıcı bir aksesuar ile güçlü bir stil ifadesi oluşturulabilir. Kemer, cüzdan, mendil, saat gibi sınırlı aksesuar kullanarak farklılaştıran erkekler kendi tarzınızı yansıtmaya çalışıyor. Küçük aksesuar olarak gözüken cep mendilini bile farklı şekillerle katlamak büyük etki gösteriyor.

 Erkek Aksesuarlar Modellerini Keşfedin

 Kol Düğmeleri: Manşetli gömleklerde kullanılan düğmeler ilk olarak Fransa’da kullanılmaya başlamıştır. Soyluların kullandığı kol düğmeleri 20. yüzyılın sonlarında dünya çapında kullanılmaya başlamıştır. Kol düğmeleri özel tasarımlarla erkek giyiminde belirleyici özelliktir.

Erkeklere alınabilecek en iyi hediye alternatiflerdendir. Kişiye özel hazırlanabilen kol düğmeleri tarzınızı yansıtmanızı sağlayacaktır.

 Kemerler: Kemerleri ayakkabılarınızın rengine göre seçerek kombininize hoş hava katabilirsiniz. Son yıllarda büyüyen geniş ürün skalasıyla tarz sahibi erkeklerin göz bebeği durumundadır. Fiziği öne çıkarma konusunda ise yine olmazsa olmaz bir parçaların başında gelmektedir.

Kot pantolonlarınızda deri örgü kemer, kumaş pantolonlarda deri ve ayakkabı ile aynı renk kemer, kavan pantolonlarda spor dikişe sahip deri kemerler kullanabilirsiniz.

 Cüzdanlar: Giyimi tamamlayan aksesuarlardan olan cüzdanlar gündelik hayatta yanından hiç ayırmazlar. Tarzınıza ve kullanım amacına göre onlarca farklı model cüzdan üretilmektedir.

Genellikle arka ceplerinde cüzdanlarını taşıyan erkekler için klasik model, içerisinde kredi kartları ve kartvizitlerini taşıyabilecek yapıda alternatifleri bulunmaktadır. Parlak deri, mat deri ve kabartmalı olarak sınıflara ayırabiliriz.

Gerçek deri cüzdanlar uzun süreli kullanımlara uygundur. Su, neme ve kullanıma bağlı doğal koşullara dayanıklıdır. Her gün kullanacağız cüzdanınıza baktığınızda mutluluk duyacak tercih yapmalısınız.

 Kravat ve mendiller: Ciddiyetin simgesi haline gelmiş kravat ve mendiller en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Takım elbiselerle kullanılan bu parçalar için geniş bir ürün skalası mevcut. koyu renkler veya farkınızı ve sıcaklığınızı ortaya koyabileceğiniz yaz renkleri ile kendinize uygun seçimi yapabilirsiniz. Kravat ve mendilin birlikte kullanıldığı kombinlerde parçalarınızın aynı renkte olmasını öneririz.

Kravat seçimi yapmadan önce hangi gömleği giyeceğinize karar vermelisiniz. Erkekler klasik giyimde tek renk ve açık renkli gömlekleri tercih ettiğinden dolayı koyu renkli kravatlar tamamlayıcı unsur olacaktır.

Çizgili gömleklerde ise desenli, çizgili kravatları seçebilirsiniz. Desenli gömlek seçimi yaptıysanız üzerine gene desenli kravat kullanmayı tercih etmek doğru bir karar olacaktırAtkılar: Dinamik bir görünüm kazanabileceğiniz atkılar kış ayında kullanılabilecek aksesuarlar arasında. Kışın ihtiyacınız olan erkek atkılar modern ve klasik seçenekleriyle Ysf Giyim’ de.

Erkek Aksesuarı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Hem günlük hayat için kullanılabilecek hem özel günlerde kombinleyebileceğiniz parçaların dolabınızda mevcut olmasını tavsiye ederiz. Renk seçiminde ise tamamen sizin zevkleriniz yansımaları hakim olmalıdır.

Dolabınızda çoğunlukta olan renklere göre seçim yapmanız parçaların kullanılabilirliği açısından daha doğru olur. Birbiriyle uyumlu renkler kullanmak ortaya daha hoş görünüm çıkaracaktır. Örneğin desenli bir gömleği farklı desende bir kravatla kombinlemeniz estetik açıdan hoş olmayan görüntü oluşturabilir ve göz yorabilir. Her aksesuar her kombinle uyum sağlamaz. Daha kolay kombin oluşturacak parçalar hazır olduğunda zamanda da tasarruf edeceksiniz.

Kadın ve erkekler demek yerine sürekli yanımızda olduğunu genel bir şekilde belirtelim.