Oriflame Kataloglarını İlk Siz Görüntüleyin

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Daha önceki yıllarda İsveç’te kurulan ve tüm yurt dışına satışını gerçekleştiren Oriflame katalog, son 2-3 yıldan beri ülkemizde de satışlarını gerçekleştirmeye başladı. Ülkemizde satışlarını gerçekleştirmek için onca çalışmalar yaptıklarını daha önceleri bizlerle de paylaşmışlardı. 2019 yılında güncel bir satış listesine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Öncelikli olarak ülkemizdeki bazı olumsuz durumlar, çevrimiçi satış kapısını biraz kapamıştır. Ülkemizdeki ofislerini dahi kapatan Paypal yönetimi, ülkemizdeki piyasadan elini ayağını çekmiş durumdadır. Bunun ise tek sebebi, ülkemizdeki kanun ve yasaların getirdiği zorunluluklardır. Vergi konusunda sıkıntı yaşayarak, ülkemizde kapanmayla yüzleşmişlerdir. Makyaj ve parfüm konusunda internet sitemiz orijinal Oriflame ürünlerini Oriflame kayıt olarak alabilirsiniz. Online olarak 7 gün 24 saat satış yapmaktayız. Daha önceki ödeme yöntemlerimizde Paypal diye bir seçeneğimiz mevcuttu. Fakat şuanda yaşanan olumsuz durumlardan dolayı, Paypal ödeme yöntemini kullanamıyoruz. Bizlerde siz kullanıcılarımızı mağdur etmemek adı altında bu sistem benzeri, ödeme yöntemleri geliştirdik.

Gün geçtikçe sektörde yaşanan olumsuzlukları, kendi lehimize çevirmeye çalışmaktayız. Aynı süreç içerisinde tasarımımızda da büyük yenilikler yaptık. Daha önceki tasarımımızda da olduğu gibi, akıcı ve profesyonel bir kodlamayla tasarımı sizlere sunduk. Gerek ödeme yöntemlerimize gerekse de, daha kısa sürede sipariş vermeniz için değişikliğe gittik. En çok satılan ürünlerin listesinde yer alanların hepsinde, %90’a varan indirimler yapmaktayız. Böylece sizler de kendinizi daha cüzi miktara iyi hissedebilirsiniz.
www.orifllameuyeol.com adresinden Oriflame Üyelik ile iletişim halinde bulunabilir ve kısa süre içerisinde yeni kampanyalarımız hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İŞİNİZE YARAYACAK BENZER MAKALELER