Novagra 30 Kapsül En Uygun Nerden Alınır?

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Çiftler birçok sebepten dolayı tartışabilir ve aralarında sorunlar olabilir. Bunlar bazen kıskançlık gibi sorunlar bazen de özel problemler olabilir. Bahsini geçirmiş olduğum bu iki sorunda ilişkilere çok büyük zararlar verebilir. Ufak bir nedenden dolayı yıllardır evli olan çiftler boşanıyor ve bir anlık sinirlerine yeniliyorlar. Ancak kimi problemler var hem huzurunuzu hem de zevkinizi bozabilir. Erkeklerde daha çok gözüken cinsel problemler şu aralar en çok araştırılan ve şikâyet edilen problemler olarak gözüküyor. Her şey yolundayken iki taraf da zevk alıyor iken erkeklerde görünen erken boşalma sorunundan dolayı bir anda gece kâbusa dönüşüyor. Ancak bu tip bir cinsel probleminiz varsa Novagra 30 kapsül geciktirici hap ile bu sorunu kalıcı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Novagra 30 Kapsül Geciktirici Hap

Sadece ülkemizde değil aynı zamanda 95 ülkede de satılmakta olan Novagra geciktirici hap, bu oranla piyasadaki en fazla satılan ürün olarak satış rekorlarını kırmaktadır.  İspanya’da bulunan Granada Üniversitesi’nde 2110 erkek üzerinde Novagra testi gerçekleştirildi. Test sonuçlarına göre en erken boşalma süresi 32 dakika olarak ölçülürken, en geç boşalma süresi ise 1 saat 30 dakika olarak gözlemlendi. Novagra geciktirici hap bir tedavi ürünü olduğundan dolayı bir kutusunun içerisinde toplamda 30 adet hap bulunduruyor. Her akşam tok karna bol su ile tüketmeniz öneriliyor. Akşam yemeğinden 1 saat sonra bol su ile tüketirseniz alacağınız performans en üst düzeyde olacaktır.

Novagra İçeriği

Bir adet 600 miligramlık Novagra kapsülün içerisinde tamamen bitkisel ürünler var. Bu sebepten dolayı herhangi bir şekilde sağlığınızı riske etmez.

150 mg Çoban Çantası (Toprak Üstü)
150 mg Tribulus Terrestris
100 mg Glycymhiza Glabra
50 mg Trigonella Foenum – Graecum
Geciktirici Hap Fiyatları

Novagra geciktirici hap emsal erken boşalmayı önleyen ürünlere kıyasla çok daha etkili. Hem fiyatıyla hem de etkisiyle diğer ürünler gibi ürüne sizi muhtaç bıraktırmıyor. Sadece 1 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmanız dâhilinde kalıcılığı sağlayarak erken boşalma ve ereksiyon problemlerini ortadan kaldırıyor.  Daha detaylı bilgi almak için dilerseniz https://www.novagra.gen.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İŞİNİZE YARAYACAK BENZER MAKALELER