İletişim Merkezi ile Kalekim Usta Kulübü Kolaylık Sağlıyor

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Kalekim Usta Kulübü İletişim Merkezi 444 USTA (8782), “Size nasıl yardımcı olabilirim?” bakış açısıyla ustalarımıza hizmet veriyor.

Ustalarımızdan gelen her türlü görüş, öneri ve bilgiyi anında değerlendirerek çözüme ulaştıran veya en kısa sürede çözülebilmesi için ilgili birimlere aktaran Usta Kulübü İletişim Merkezi, işinin uzmanı profesyonel bir ekipten oluşuyor.

Hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet veren İletişim Merkezi, ustalar için mesleki bir başvuru ve referans merkezi olmanın yanı sıra ustalarımızın yönelttiği sosyal, kültürel ve hukuki sorularla ilgili de yardımcı olmaya çalışıyor.

Dünden Bugüne Kalekim Usta Kulübü

Türkiye’nin ilk seramik üreticisi ve en önemli kuruluşlarından biri olan Çanakkale Kaleseramik Fabrikaları A.Ş bünyesinde 1966 yılında seramik yapıştırıcısı üretimine başlandı.

Yine aynı tarihte Türkiye’deki ilk seramik ustası semineri ve usta memnuniyet anketleri gerçekleştirildi.

1973 yılında şirketleştirilen seramik yapıştırıcısı üretiminin Kalekim adıyla faaliyetlerine başlamasının ardından, seramik ustaları aynı çatı altında toplanarak Kalekim Usta Kulübü’nün temelleri atıldı.

Seramik ustalarına, zaman içerisinde Boya, Sıva, Su ve Isı Yalıtım ustalarının da katılımı ile ustalarımızın yaptığı işlerin önemini ortaya çıkarmak, eğitim ve seminerler ile üye ustalarımızın mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek sektörün kalifiye eleman ihtiyacına katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılında Kalekim Usta Kulübü kuruldu.

Fikir hakları Kalekim’in olan Kalekim Usta Kulübü, 50.000’e ulaşan üyesiyle, inşaat sektöründe faaliyet gösterdiği alanlarda ustalara en büyük yatırımları yapıyor ve bunun neticesinde profesyonellerin ve son kullanıcıların seramik, boya, sıva, ısı ve su yalıtımı işlerinde kulüp üyesi ustaları tercih etmesini sağlamayı da hedefliyor.

Kalekim Usta Kulübü’nü ayrıcalıklarından hemen faydalanarak yakından tanımak ve dilerseniz bu ayrıcalıklı kulübe dahil olmak isterseniz https://www.ustakulubu.com/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi edinmeniz mümkün.


error: Kopyalanması Yasaktır!