Farklı Renk ve Desenlerde Doktor Önlükleri için Labor Tekstil

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Beyaz önlük doktor, öğretmen, veteriner, tıp fakültesinde öğrenciler, diş hekimleri gibi birçok mesleğe sahip kişiler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle önlük deyice ilk akla gelen ürünlerden olan doktor önlükleri Labor Tekstil tarafından en kaliteli alpaka kumaşlar ile değerli doktorlarımız için üretilmektedir. Üstelik tüm önlüklerimiz oldukça uygun fiyatlı olup, çeşitli indirimler ve taksit imkanları da mevcuttur. https://www.labortekstil.com.tr/ web sitesinden aldığınız ürünlerde kargo ücreti de söz konusu değildir. Doktor önlükleri uzun kollu, kısa kollu, lakos yaka, ceket yaka, zarf yaka, kadınlar için ve erkekler için gibi pek çok desende dikilmektedir. Ayrıca firmadan istekleriniz doğrultusunda özel dikim önlükler de temin etmeniz mümkün. Renkli doktor önlüğü seçenekleri de bulunmaktadır. Bu önlükler birbirinden güzel desenler ile üretilmektedir.

Baskılı modellerde de doktor forması firmamızda bulmanız mümkündür. Evden, işten, oturduğunuz yerden tek bir tıkla sağlık sektörü için hemşire formaları, boneler, sabo terlikler gibi pek çok sağlık ürününü Labor Tekstil’de bulabilirsiniz. Kredi kartı ile alıveriş yapmak istiyorsanız, 3 taksit imkanı ile özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Beyaz önlükler yalnızca doktorlar tarafından giyilmediği için farklı meslek kollarından olanlar da bu önlükleri rahatlıkla alıp kullanabilirler. Doktor önlükleri satın alıp, bedeninize uygun gelmediyse 14 gün içerisinde değişim yapılması mümkündür. Eğer önlükleriniz kişiye özel olarak dikildiyse maalesef değişim söz konusu değildir. Çünkü o önlükler yalnızca sizin ölçülerinize özel olarak tasarlanıp, dikilmiştir. Bu yüzden bu tür taleplerden önce ölçülerinizi doğru verdiğinizden emin olmanız önemlidir.

İŞİNİZE YARAYACAK BENZER MAKALELER