Evlilik Öncesi Hatalarınızı Telafi Etme Şansınız Var

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Evlilik çağına gelmiş genç kızlarımızın neredeyse %40’ı geçmişlerinde yaptıklarında hatalarından dolayı çok pişmanlar. Tam evlenecekken her şey hazırken bir anda erkeğin bakireliğe çok önem veriyor olması bir anda tüm hayalleri suya indirebilir. Bekâretin Türk aile yapısında ki yerinden dolayı da bu tip sorunlar ile karşılaşılması muhtemeldir. Bu sebeptendir ki bekâretini kaybetmiş kızlarımızın yaptıkları bu hatadan dolayı kızlık zarı dikimi adında ki bir çıkış yoluna yöneliyorlar.

Kızlık zarı dikimi Ankara diktirme adından da anlaşılacağı üzere eski kızlığınıza kavuşmanızda ki hemen hemen tek çare yol. Yüksek maliyetli olması ve operasyon esnası ve sonrasında yaşanan ağrılar ile de genç kızlarımızın gözlerini korkutuyor. Genelde bu tip sorunlar ile karşılaşılan yerler ülkemizde doğu bölgesinde olduğu için orada yaşayan bayan okurlarım çok dikkatli olmaları gerekiyor. Bunun sebebi ise normal diktirme fiyatlarının yarısından da aşağı fiyatlara yaptığını söyleyen sahte doktorların güvenilmez ve dikişlerin hemen patlayacak olma riskinden dolayı. Hele ki hem bayanlarda hem de erkeklerde ki genital bölgenin çok kolay bir şekilde enfeksiyon kapma riski olmasından dolayı kızlık zarı dikimi yapacak doktor çok iyi araştırılmalı.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılıyor?

Kızlık zarı diktirmek isteyen bayan okurlarımızın en çok merak ettiği konu nasıl yapıldığıdır. İlk olarak steril bir ortada lokal anestezi yapılarak bölge uyuşturuluyor. Sonrasında vajina duvarından alınan dokular açılan bölgeye yerleştiriliyor. Estetik dikiş yardımı ile dikiliyor. 1 saat hareketsiz kalan bayan kızlık zarı diktirme operasyonunu başarı ile atlatıyor.

Kızlık zarı dikimi Ankara dikimine alternatif arayan bayanlar için Japonya’da özel olarak üretilen yapay kızlık zarı üretildi. Bu zar hem ağrısız olarak hem de ekonomik olarak daha bir cazip gözüküyor. İlişki öncesi uygulandığı için evinizde 40 dakikalık bir kullanım şekliyle kullanabilirsiniz. Yapay kızlık zarı hakkında daha detaylı bilgi almak için www.kizlikzariankara.com dilerseniz 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri aracılığı ile 0533 240 22 87 ulaşabilirsiniz.


error: Kopyalanması Yasaktır!