Mutfak Dolabı Kulpları Nasıl Olmalı? Örnekler ve Fiyatları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Mutfak dolaplarımıza kulp seçerken dayanıklılık, parmak izi bırakmaması, mutfak dekorasyonumuza uygun olması gibi kriterlere dikkat etmemiz gerekir. Kötü seçilen mutfak dolabı kulbu mutfak dolabı dekorasyonunuzu etkileyerek ortaya kötü görüntülerin çıkmasına sebep olabilir. Mutfak dolapları ile sürekli temas halinde olduğumuz için dayanıklılık ve kalitede çok önemlidir. Mutfak dolabı kulpları nasıl olmalıdır? sorusunun cevabını gelin birlikte inceleyelim.

1- Porselen Mutfak Dolabı Kulpları

Porselen dolap kulpları özellikle açık renk mutfak dolaplarına sahip ev hanımlarının en çok tercih ettiği hem görsel olarak güzel hem de kaliteli malzemesi ile rahat kullanıma elverişili mutfak dolabı kulp modelleridir. Fiyatları 5 lira ile 10 lira arasında değişiklik göstermektedir.

2- Modern Mutfak Dolap Kulpları

Modern mutfak dolaplarına uygun tarzda olan kulp modelidir. Bu tarz modern kulpların fiyatı 4.5 liradan başlamaktadır.

3- Krom Mutfak Dolabı Kulpları

Krom mutfak dolabı kulpları en çok tercih edilen kulp modelleridir. Hem ucuz hem de dayanıklı olması ile bilinmektedir. 1.5 liradan başlayan krom mutfak dolabı kulpları modellere göre fiyat değişikliği göstermektedir.

4- İnox Mutfak Dolabı Kulpları

İnox mutfak setlerine uygun, modern görümlü mutfak dolabı kulpları son yıllarda çok tercih edilmektedir. Modele göre değişiklik göstermekle birlikte fiyat olarak 30 liradan başlayan modellerdir.

Gold rengi komple inox mutfak dolabı kulp modelidir.

5- Antik Kulp Modelleri

Antik bakır kulp, antik sarkaç kulp, antik sarı kulp gibi modeller son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Fiyat aralığı 4.50 ile 20 lira arasında değişmektedir.

Daha fazla mutfak dolabı kulpları için paylaştığımız galeriyi incelemenizi tavsiye ederiz.