İstikbal Mobilya 2020 Yılı Koleksiyonu Kampanyaları ve Fiyatları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yoğun müsteri talebi üzerine başlanan İstikbal mobilya kampanyası mobilyasını değiştirecek yada yeni ev kuracaklar için harika fırsatlar sunuyor. Yemek odasından yatak odasına tv ünitesinden halıya kadar pek çok ürünü kapsayan istikbal mobilya kampanyasında fiyatlar oldukça uygundur. Bu tarz bir mobilya kampanyasına ihtiyacı olanlarının yazımızı ve modelleri dikkatle incelemesini tavsiye ederiz.

İstikbal Mobilya 2020 Yılı Kampanyaları

1- Liva Serisi İstikbal Mobilya Kampanyası

İstikbal mobilya Liva serisi modelleri insan sağlığına dost kansorejen madde içermeyen boyalar kullanılarak üretilmiştir. Ceviz renginin hakim olduğu takımda üstün derecede görsellik ve konfor ön plana çıkmıştır. Modelin yatak odası takımı 7933, yemek odası takımı 8629, koltuk takımı 6878 Tl’dir.

2- Luis Serisi İstikbal Mobilya Kampanyası

Yerden yüksek ayakları sayesinde daha şık görünüme sahip olan İstikbal mobilya modelinde püskül detayları göze çok hoş görünmektedir. Yatak odasında gardırop içinin fonksiyonelliğine çok önem verilmiştir. Salon takımı 8125, koltuk takımı 6674, yatak odası takımı 8074 Tl olan takımı İstikbal mobilya mağazalarından mutlaka incelemelisiniz.

3- Mira serisi İstikbal Mobilya Kampanyası

Yatak olabilme özelliğine sahip koltuk takımı mobilyasının iki renk olmasıyla yakaladığım uyum sizce de çok şık durmuyor mu? Modern çizgilere sahip olan İstikbal mobilya takımının yatak odası takımı 7091, yemek odası takımı 7242, koltuk takımı 6250 Tl’dir.

4- Pery Serisi İstikbal Mobilya Kampanyası

Rengi malzemesi modeli ile çok zarif duran İstikbal mobilya takımı tek düzelikten sıkılanlar için tasarlanmış olup, modern ve klasik çizgi arasında kalanların çok tercih modeller arasındadır. Pery serisi yemek takımı 9379, yatak odası takımı 9379, koltuk takımı 8009 Tl’dir.

5- Gallery Serisi İstikbal Mobilya Kampanyası

Görsel açıdan çok şık duran beyaz ve meşe rengi ile tasarlanmış İstikbal mobilya takımı kalsik çizgilere sahiptir. Gardırop içi bol çekmeceli olarak dizayn edilmiş ürünün kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Modelin kampanyalı fiyatları yatak odası takımı 7474, yemek odası takımı 7965, koltuk takımı 7456 TL’dir.

6- Rosalina Serisi İstikbal Mobilya Takımı

Orta sehpası ve zigomları ile tamamlanan yemek odası takımı şıklığıyla çok dikkat çekmektedir. Yatak odasında bolca ayna kullanılması odanızı daha aydınlık gösterip ferahlık sağlayacaktır. Yatak odası takımı 8049, yemek odası takımı 7637, koltuk takımı 8236 Tl olan serinin her ürünü görülmeye değer şıklıkta.

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -